Наташа Корольова

Матеріал з Вікіцитат
Наташа Корольова
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ната́ша Корольо́ва (рос. Ната́ша Королё́ва, справжнє ім'я — Наталія Володимирівна Поривай; нар. 31 травня 1973, Київ, Українська РСР, СРСР) — радянська і російська естрадна співачка українського походження. Заслужена артистка Росії (2004).

Цитати[ред.]

  •  

Кліп дійсно вийшов з інопланетним ухилом. Це не лірична, серйозна історія, а гумористичне відео. Мені в моєму образі інопланетянки сподобалося. Сама я НЛО ніколи не бачила. Хоча ця тема мені цікава. Було б прикольно, якби у світі хтось існував крім нас. Я б із задоволенням з ними познайомилася. — Про новий кліп

 

Клип действительно получился с инопланетным уклоном. Это не лирическая, серьезная история, а юмористическое видео. Мне в моем образе инопланетянки понравилось. Сама я НЛО никогда не видела. Хотя эта тема мне интересна. Было бы прикольно, если бы в мире кто-то существовал помимо нас. Я бы с удовольствием с ними познакомилась[1].

  •  

Можу сказати одне: ніякої суєти в Києві немає. Люди як були, так і залишилися добродушними, до мене всі ставилися дуже тепло і по-доброму. Ніякого негативу в свою сторону, у всякому разі, не помітила. Цього і бути не могло. Все ж Київ — моя батьківщина, місто, яке я люблю всією душею.

 

Могу сказать одно: никакой суеты в Киеве нет. Люди как были, так и остались добродушными, ко мне все относились очень тепло и по-доброму. Никакого негатива в свою сторону, во всяком случае, не заметила. Этого и быть не могло. Все же Киев — моя родина, город, который я люблю всей душой[1].

  •  

Заборонені страви ніякі не їла. Я ж готувалася до зйомок кліпу, тому обмежувала себе у всьому. Зате мої хлопці, які приїхали зі мною, відривалися по повній: млинці, український борщ, вареники. Вони залишилися в захваті. В Україні все як і раніше ситно і затишно.

 

Запрещенные блюда никакие не ела. Я же готовилась к съемкам клипа, поэтому ограничивала себя во всем. Зато мои ребята, которые приехали со мной, отрывались по полной: блинчики, украинский борщ, вареники. Они остались в восторге. На Украине все по-прежнему сытно и уютно[1].

  •  

Неймовірно приємно мені розділити знімальний майданчик з талановитими, гарними, сексуальними актрисами нашого кіно Світланою Ходченковою, Вікторією Ісаковою та Іриною Пеговою на зйомках фільму «Будиночок на Півдні» дуже мною улюбленого режисера Віри Сторожової! Спасибі, це незабутньо! Буде круто! — На зйомках російського фільму на території окупованого Криму.

 

Невероятно приятно мне разделить съемочную площадку с талантливыми, красивыми, сексуальными актрисами нашего кино Светланой Ходченковой, Викторией Исаковой и Ириной Пеговой на съемках фильма Домик на Юге очень мной любимого режиссера Веры Сторожевой! Спасибо это незабываемо! Будет круто[2]!

Примітки[ред.]