Мартін Єґер (дипломат)

Матеріал з Вікіцитат
Мартін Єґер
Стаття у Вікіпедії

Мартін Єґер (нім. Martin Jäger; нар. 9 вересня 1964, Ульм, Баден-Вюртемберг, ФРН) — німецький дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні (з 2023)[1].

Цитати[ред.]

  •  

Ми переживаємо тут війну в Європі. Росія розтоптує принципи міжнародного права. І з цим не можна миритися.
Тому в стратегічних інтересах Німеччини підтримувати Україну. Я глибоко вражений мужністю й активністю людей тут. Я охоче роблю свій внесок у те, щоб все це призвело до успіху.
Ми хочемо, щоб Україна переможно закінчила війну і стала членом Європейського Союзу[2].

  •  

Під час першого розширення ЄС у 2004 році у Німеччині були великі занепокоєння щодо свободи пересування найманих працівників, тоді були дуже гострі та суперечливі дискусії. Сьогодні таких дебатів не маємо взагалі.
Ми розглядаємо майбутнє членство України не лише як стратегічну необхідність, але й як великий економічний шанс[2].

  •  

Разом зі мною в Україну приїхала й дружина. Це свідчить про те, що й на особистому рівні ми серйозно ставимося до нашої підтримки країни. Нам обом тут дійсно подобається.
Я захоплююся всіма українцями, з якими маю справу, зокрема нашими українськими колегами в посольстві. Те, що вони роблять і витримують, також є прикладом для нас[2].

  •  

Росія намагається масово впливати на громадську думку, це так. Ми послідовно протидіємо цим спробам, представляючи людям факти і завжди розповідаючи правду.
Я можу лише констатувати, що після більш ніж 600 днів війни в Німеччині існує переважаюча більшість, яка виступає за теперішню і майбутню підтримку України[2].

  •  

Українці несуть великий тягар, і якщо люди тут можуть з цим упоратися, то ми як дипломати робимо так само.
Я ціную роботу і життя у Києві, тому що зустрічаю тут багато вражаючих, активних і розумних людей, які борються за цілі, які є й нашими також[2].

Примітки[ред.]