Перейти до вмісту

Леммі Кілмістер

Матеріал з Вікіцитат
Леммі Кілмістер
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ле́ммі Кілмістер (англ. Lemmy Kilmister; справжнє ім'я Ян Фрейзер Кілмістер (англ. Ian Fraser Kilmister); нар. 24 грудня 1945) — британський музикант, найбільш відомий як бас-гітарист, вокаліст та основний автор пісень рок-гурту «Motörhead».

Цитати[ред.]

  • Правда малоприваблива і тому вона так мені подобається. Мені подобається шокувати людей, і якщо постійно доводити людям хибність їхніх переконань, то, можливо, хоч хтось з них колись скаже: "О! Стоп — я був не правий ". Я живу заради таких моментів. Запевняю вас, це велика рідкість.
  • Я не страждаю від свого безумства. Навпаки, я насолоджуюся кожною його хвилиною!
  • У 20 років ми всі впевнені, що безсмертні. У 30 — сподіваємося, що безсмертні. У 40 — молимося, щоб смерть не була болісною. А до старості переконуємося, що смерть десь неподалік. Чи думаю я про смерть? У моєму віці про це неможливо не думати.
  • Якщо ти займаєшся бізнесом, ти не можеш бути приємною людиною. Ну ніяк. Бізнес — це, по суті, наука бути смердючою скотиною. І чим більшим негідником ти стаєш, тим краще розвивається твій бізнес.
  • У школі я навчився тільки битися і курити. І ще дізнався, як виглядають жіночі груди.
  • Рок-н-рол сам по собі є чудовою мотивацією. Це такий класний стиль життя: ти подорожуєш, а тобою всюди захоплюються. Весела робота, чи не так?
  • Я не розумію тих людей, які вважають, що якщо щось ігнорувати, то воно зникне саме собою. Зовсім ні. Якщо робити вигляд, що цього не існує, то воно набере силу. Європа довгий час ігнорувала Гітлера і в результаті він вирізав чверть світу.
  • Деякі люди стверджують, що рок-н-рол мертвий, але це не так. Він ніколи не помре, тому що хороші пісні ніколи не вийдуть з моди, а рок-музиканти ще не розучилися писати хорошу музику. Візьміть хоча б AC/DC. Вони настільки ж прекрасні, як і в часи своєї молодості. Або ZZ-Top. Є щось магічне в гітарних рифах, які приводять в рух душу і тіло. Щось, що діє на тваринному рівні і проникає в кожну клітинку і з цим не можна боротися. Так що рок-н-рол буде жити довго і щасливо.
  • Чим більше я користуюся інтернетом, тим більше думаю, що це жахлива помилка. Звичайно, це чудовий засіб комунікації. Але з іншого боку, всі використовують його, щоб грабувати людей і що ще гірше — поширювати дитячу порнографію. Я вважаю, що це жахливе варварство. Хіба не так? Якщо це все, на що ми здатні за допомогою інтернету, то можливо його просто треба прибрати і зайнятися чимось іншим, більш корисним?

Джерела[ред.]