Перейти до вмісту

Інтернет

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Інтернет речей

Інтерне́т (англ. Internet) — всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів.

Цитати[ред.]

  •  

Віртуальні спільноти не мають писаних законів і карних санкцій, але вони мають неписані правила… Віртуальні спільноти схожі на церкву, якою керують прихожани.[1]

  — «The Economist», 17 травня 1997
  • Коли ми заглядали в інтернет, ми не читали там гороскопи і не заходили на сайти знайомств. Нас цікавив пошук — та інформація, яка по-справжньому впливає на життя людей. (Сергій Брін)
  • Вони всі прагнули стати порталами, зробити 25 інших сервісів і не звертали уваги на пошук. Ми ж вважали пошук дуже важливим. (Сергій Брін)
  • Я не диктатор, який здатний закрити «Facebook». Я просто посаджу до в'язниці всіх, хто зайде на цей сайт. (Муаммар Каддафі)
  • Обережніше з тим, що ви постите на «Facebook». Що б це не було, це ще спливе коли-небудь у вашому житті. (Барак Обама)
  • Проблема Інтернету в тому, що ми не можемо визначити, що це: інформація чи формація? Сьогодні навіть діти володіють великою кількістю інформації, знають ті речі, про які я в дитинстві навіть не підозрював. Але вони не знають, що з цим усім робити. (Любомир Гузар)[2]
  •  

Якби не Інтернет, я б ніколи не знав, що так багато людей знає тільки одну цитату Станіслава Лема, та й то фальшиву.

 

Gdyby nie internet, nigdy bym się nie dowiedział, że jest tak wielu ludzi, którzy znają tylko jeden cytat ze Stanisława Lema - w dodatku fałszywy.

  Войцех Орлінський, допис у «Facebook», 27.06.2013
  •  

Інтернет змінив моральний клімат у світі, і це дуже добре. Нам більше не доведеться проводити життя в ланцюгах.[3]

  Морріссі, 1.11.2015
  •  

Комунікативні пакети, з яких постав інтернет, було розроблено, щоб забезпечити військовий зв’язок під час ядерної війни. Утім, цифрові технології розробляли з військовою метою не лише на початках. Усім відомі Google Maps розвинулися після того, як їх придбала компанія Keyhole, що розробляла точні й швидкі цифрові карти для американських військових сил, а материнська компанія розробника Siri, яку згодом придбала Apple, ще 2014 року понад половину прибутку отримувала від міністерства оборони США. Попри поширене сприйняття інтернету як вільного демократичного простору, цифрові технології донині є чільними інструментами і головними рушіями сучасної війни[4]. — Про книгу «Кібервійна і революція»//«Критика», №11–12, 2021

  — Редакція часопису «Критика»
  •  

Я нікуди не піду без консультувань з інтернетом разів п’ять чи десять. Ці корпорації і справді володіють великою частиною мого розуму. Якщо вони захочуть зробити з ним щось погане, у мене будуть великі проблеми. Ми дійсно потрапили у ситуацію, коли ми повинні віддати їм велику частину нашої довіри[5]. — «Чи ж суперінтелект неможливий?» (Is Superintelligence Impossible? On Possible Minds: Philosophy and AI with Daniel C. Dennett and David Chalmers. Edge, 4.10.2019).

  Девід Чалмерс

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]