Інтернет

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:


Інтерне́т (англ. Internet) — всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів.

Цитати[ред.]

  • Віртуальні спільноти не мають писаних законів і карних санкцій, але вони мають неписані правила… Віртуальні спільноти схожі на церкву, якою керують прихожани.[1] («The Economist», 17 травня 1997)
  • Коли ми заглядали в інтернет, ми не читали там гороскопи і не заходили на сайти знайомств. Нас цікавив пошук — та інформація, яка по-справжньому впливає на життя людей. (Сергій Брін)
  • Вони всі прагнули стати порталами, зробити 25 інших сервісів і не звертали уваги на пошук. Ми ж вважали пошук дуже важливим. (Сергій Брін)
  • Я не диктатор, який здатний закрити «Facebook». Я просто посаджу до в'язниці всіх, хто зайде на цей сайт. (Муаммар Каддафі)
  • Обережніше з тим, що ви постите на «Facebook». Що б це не було, це ще спливе коли-небудь у вашому житті. (Барак Обама)
  • Проблема Інтернету в тому, що ми не можемо визначити, що це: інформація чи формація? Сьогодні навіть діти володіють великою кількістю інформації, знають ті речі, про які я в дитинстві навіть не підозрював. Але вони не знають, що з цим усім робити. (Любомир Гузар)[2]
  •  

Якби не Інтернет, я б ніколи не знав, що так багато людей знає тільки одну цитату Станіслава Лема, та й то фальшиву.

 

Gdyby nie internet, nigdy bym się nie dowiedział, że jest tak wielu ludzi, którzy znają tylko jeden cytat ze Stanisława Lema - w dodatku fałszywy.

  Войцех Орлінський, допис у «Facebook», 27.06.2013

Примітки[ред.]

  1. Збірник праць Науково-дослідного центру періодики. — Львів, 2000. – Вип. 7. — С. 203
  2. Блаженніший Любомир (Гузар): «Найважливішим є контакт між людьми. Техніка не може цього замінити»

Джерела[ред.]


Bookmark-new.svg