Куценко Юрій Георгійович

Матеріал з Вікіцитат
Куценко Юрій Георгійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Куценко Юрій Георгійович, відомий як Гоша Куценко (рос. Юрий Георгиевич Куценко, нар. 20 травня 1967, Запоріжжя, УРСР) — російський актор, співак, режисер, сценарист, продюсер, родом з України.

Цитати[ред.]

  •  

Моя головна мрія — щоб війна зупинилася. Незрозуміло, кому вірити, часи важкі. Я кличу всіх в театр — це допомагає лікувати душу. Ми жертви безбожних і страшних 90-х, в тому числі і я. Ми були нереально розбещені. А в Україні жили в десятки разів важче, ніж тут. Я про це знаю не з чуток[1].

 

Моя главная мечта — чтобы война остановилась. Непонятно, кому верить, времена тяжелые. Я зову всех в театр — это помогает лечить душу. Мы жертвы безбожных и страшных 90-х, в том числе и я. Мы были нереально развращены. А на Украине жили в десятки раз тяжелее, чем тут. Я об этом знаю не понаслышке.

  •  

Я поїду на батьківщину лише тоді, коли там перестануть вмиватися кров'ю, вбивати бабусь і дітей, коли люди протверезіють і зрозуміють, що воюють самі з собою[1].

 

Я поеду на родину лишь тогда, когда там перестанут умываться кровью, убивать бабушек и детей, когда люди отрезвеют и поймут, что воюют сами с собой.

Примітки[ред.]