Курченко Сергій Віталійович

Матеріал з Вікіцитат
Курченко Сергій Віталійович
Стаття у Вікіпедії

Сергі́й Віта́лійович Ку́рченко (нар. 21 вересня 1985, м. Харків) — український бізнесмен, власник групи компаній СЄПЕК (рос. ВЕТЕК), власник та президент футбольного клубу «Металіст» (Харків). Одне з джерел доходів — так звані «ресурсні піраміди». Під час подій Євромайдану зник з України і переховується від слідства.

Цитати[ред.]

  •  

...Ще раз хочу нагадати, що я чесно та законно придбав клуб, вклав у його розвиток немалі інвестиції. Крім того, незважаючи на несприятливий інвестиційний клімат у країні, я продовжую вкладати гроші та буду робити це надалі. У свою чергу, хочу порадити «доброзичливцям» таким, як Кернес, Стороженко, Ярославський, — займайтеся своїми справами, а не робіть бридкості клубу... Більше того, якби влада та Ярославський не шкодили б усі два роки клубу, то ми б були щонайменше на другому місці, як у 2013 році. Клуб я нікому не віддам. Докладу усіх зусиль, щоб, назло злостивцям, «Металіст» у наступному сезоні виступав у Прем’єр-лізі[1]...

  •  

Однак політика і корупція проникли в спорт. Те, що відбувається з ФК Металіст сьогодні — це виключно прагнення колишнього власника клубу, старого шахрая Олександра Ярославського, виступаючи в змові з ФФУ, перешкодити атестації клубу, розвалити його, і привласнити собі його майже вікове ім'я, за безкоштовно. Своїми діями Ярославський і ФФУ завдадуть непоправної шкоди як всьому спорту України, так і місту Харкову.

 

Однако политика и коррупция проникли в спорт. То, что происходит с ФК Металлист сегодня — это исключительно стремление прежнего собственника клуба, старого жулика Александра Ярославского, выступая в сговоре с ФФУ, помешать аттестации клуба, развалить его, и присвоить себе его почти вековое имя, за бесплатно. Своими действиями Ярославский и ФФУ нанесут невосполнимый урон как всему спорту Украины, так и городу Харькову[2].

Примітки[ред.]