Перейти до вмісту

Джон Маккейн

Матеріал з Вікіцитат
Джон Маккейн
Джон Сідней Маккейн
Стаття у Вікіпедії
Роботи у Вікіджерелах
Медіафайли у Вікісховищі

Джон Сідней Маккейн (англ. John Sidney McCain III), 29 серпня 1936, воєнно-морська база Коко-Соло, Зона Панамського канала, США — 25 серпня 2018, Корнвіл (Арізона) — американський політик, сенатор-республіканець від штату Арізона.

Цитати[ред.]

  •  

Світ є багатополярним, і нема місця для марної конфронтації, щож, я сподіваюся, Росія зрозуміє. — відповідаючи В. Путіну на Мюнхенській конференції.

 

Świat jest wielobiegunowy i nie ma miejsca na bezużyteczną konfrontację, co, mam nadzieję, Rosja zrozumie.

  — Lewica.pl, 12 лютого 2007
  •  

Управління Лукашенко є образою цінностей, які здобули перемогу майже по всьому європейському континенті після краху Радянського Союзу. Його режим буде загрозою для Америки і Європи стільки, скільки буде потрібно часу цивілізованому світу на рішення даної проблеми.

  — конференція «Вісь зла: пропущена ланка — Білорусь»
  •  

Сьогодні ми бачимо Росію, очолювану зграєю колишніх розвідників. Вони намагаються залякати своїх демократичних сусідів, таких як Грузія, намагаються грати на залежності Європи від російської нафти і газу. Потрібно переглянути західний погляд на реваншистську Росію. Для початку потрібно розширити G8 і включити до неї ринкові демократії, які зараз лідирують в світі — Бразилію та Індію, а також виключити Росію.

Маккейн та Мерфі виступають на Євромайдані
  •  

я є «русофілом», а не «русофобом», я люблю російський народ і захоплююся його героями — особливо тими, хто не побоявся виступити проти корупції та авторитаризму, за те, щоб в Росії здійснювалося верховенство закону, а суди і ЗМІ були вільними.[1]

  — інтерв'ю для Правда.ru
  •  

«Я — республіканець, сенатор Мерфі — демократ, і ми тут говоримо від імені усього американського народу, солідарного з вами… Ваш мирний протест надихає світ. Ми тут, щоби підтримати вашу справедливу боротьбу. Лише народ України має визначати своє майбутнє. Україна зробить Європу кращою, і Європа — зробить кращою Україну».[2]з виступу на Євромайдані (грудень 2013).

  •  

Ми маємо справу з головорізом, ім'я якого Володимир Путін.[3][4][5]під час візиту до Таллінна 23 серпня 2015 р. (в рамках поїздки групи американських сенаторів до Естонії, Швеції, Норвегії та Латвії.

Висловлювання про Джона Маккейна[ред.]

  •  

Цей хлопець виявив неймовірну відвагу, силу характеру і наполегливість для того, щоб дійти до цього моменту. Це саме та людина, яка нам необхідний як президент, той, хто може приймати тверді рішення, хто не буде пасувати перед лицем небезпеки. — Підтримав кандидатуру Маккейна підчас особистої зустрічі 5 березня 2008 року.

  Джордж Буш
  •  

Джон Маккейн і я представляли різні покоління, у нас абсолютно різне минуле, і ми були суперниками на найвищому політичному рівні. Але при всіх відмінностях ми були вірні чомусь вищому — ідеалам, заради яких покоління американців і іммігрантів билися і жертвували життям. Наші політичні баталії з ним були шляхетним привілеєм і можливістю показати, як ми служимо цим ідеалам всередині своєї країни, як будемо прагнути просувати їх по всьому світу.[1]
 — слова в пам'ять

  Барак Обама

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]

Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою: