Перейти до вмісту

Гопко Ганна Миколаївна

Матеріал з Вікіцитат
Ганна Миколаївна Гопко
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Га́нна Микола́ївна Гопко́ (нар. 4 березня 1982, Львівська область) — українська громадська діячка і журналістка, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання.

Цитати[ред.]

  •  

Це тільки самого диктатора в Україні немає. Система ж Кучми-Януковича нікуди не зникла. Вона модифікувалась і озброїлась риторикою Майдану. Деякі з тих, хто нині при владі, яку отримали завдяки романтикам революції (а могли сидіти в камерах), продовжують стару практику. Корупція процвітає й надалі, суди ухвалюють неправосудні рішення.[1]

  •  

Яке моральне право має очолювати провідний медичний виш країни людина, яка душила будь-які спроби своїх студентів підтримати Майдан? Людина, яка тільки офіційно отримувала мільйонну зарплату попри те, що викладачі аж ніяк не купалися у розкошах? Людина, у відомстві якої процвітали побори? Людина, діяльність якої досліджують правоохоронці у кількох кримінальних провадженнях?
Добре, що за підтримки громадськості новий ректор медуніверситету Катерина Амосова виграла апеляційний суд, добре, що рішення Печерського суду, яке відновлювало екс-ректора на посаді, визнано незаконним. Але чому це «повернення» взагалі стало можливим? Чому стало можливим таке рішення Печерського суду? А тому, що наша судова система геть прогнила. І спроби її реформувати наштовхуються на шалений спротив.[1]

  •  

Нині для країни надзвичайно важливо мати потужне громадянське суспільство. Досвід Грузії показав, що перехід усіх активістів у владу знекровлює громадянське суспільство, в країні не залишиться активу, здатного контролювати владу, робити її підзвітною, прозорою та відповідальною за інтереси суспільства.
Вірю, що цього доможемося. Суспільство вже не дозволить собою маніпулювати.[1]

  •  

Скажу щиро, що частину пропонованих нами законопроектів давно розробили різні організації та ініціативи. Але не було політичної волі для їх ухвалення. За закон про прозорість державних закупівель Центр протидії корупції боровся понад два роки. Але хто б за часів Януковича його ухвалив? Закон про вищу освіту освітянське середовище обговорювало теж не один рік, та табачникам це було геть не треба. Яка незалежність вишів? Це ж не дало б керувати освітою у ручному режимі, впроваджувати московитські цінності у вищу школу.
А нові закони нині напрацьовують поступово сформовані в рамках РПР 16 робочих груп, де працює понад 150 фахівців. Ми ставимо перед собою завдання працювати за повним циклом: розробка, лобіювання, імплементація законів.[1]

  •  

Краще людині дати нормальну зарплату, а не кожному депутату по квартирі[2]

  •  

Через некомпетеність, непрофесійність влади ми як нація марнуємо історичні шанси; послаблюємо суб‘єктність на міжнародній арені.
Президенти, політики-співаки, які в часи війни відпочивають, змінюються, вони тимчасові, а держава Україна і наш народ навічно! Але час думати, ставити вимогливі питання до тих, хто обіцяв служити українцям, треба брати відповідальність.
І боротися за перемогу України над агресором.

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

  • Телеканал Прямий "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою. 14 січня 2021 року