Актор

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з Акторка)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Акто́р, акто́рка (актри́са; лат. actor — той, хто діє)  — виконавець ролей в драматичних, оперних, балетних, естрадних, циркових виставах та кінофільмах, творець сценічних образів.

Цитати[ред.]

  •  

Актори нагадують дітей, що зупинилися в своєму розвитку[1].

  Ізабель Аджані
  •  

Актор, цей незамінний елемент театру, елемент, без якого драматичний текст не може отримати сценічного втілення, має таку основну властивість: він не художник – він не інтерпретує – він не шукає правди.
Проблема мистецтва актора – це проблема, яка суті театру ніколи не торкалась. Його мистецтво слід розуміти в сенсі «ремесло»[2]. — З книги «Театр для людей»

  Джорджо Стрелер
  •  

Нинішні глядачі більш освічені, більш інформовані, а актор не має права бути дурнішим за своїх глядачів.

 

Нынешние зрители более образованны, более информированы, а актер не имеет права быть глупее своих зрителей[3].

  Андрій Миронов
  •  

Актору не на користь гладка, спокійна біографія.

 

Актеру не на пользу гладкая, спокойная биография[3].

  Андрій Миронов
  •  

В актора є дві речі: майстерність і особистість. І щоб особистість склалася, змужніла, не обов'язково, звичайно, в Сибір чи вантажником, але через щось людина повинна пройти. Візьміть Ульянова, Смоктуновського. Це не благополучні люди.

 

В актере есть две вещи: мастерство и личность. И чтобы личность сложилась, возмужала, не обязательно, конечно, в Сибирь или грузчиком, но через что-то человек должен пройти. Возьмите Ульянова, Смоктуновского. Это не благополучные люди[3].

  Андрій Миронов
  •  

Ставитися до акторської роботи як до приємного проведення часу можна тільки через непорозуміння.

 

Относиться к актерской работе как к приятному времяпрепровождению можно только по недоразумению[3].

  Андрій Миронов
  •  

Якщо актор грає без дублерів, значить, рухає ним якесь егоїстичне прагнення грати свою роль «від» і «до». Це завжди тішить самолюбство актора і дає йому додатковий імпульс. У стрічці «Пригоди італійців...» було зайнято багато італійців і в їхніх очах мені не хотілося занижувати престиж радянського кінематографа.

 

Если актер играет без дублеров, значит, движет им некое эгоистическое стремление играть свою роль «от» и «до». Это всегда тешит самолюбие актера и дает ему дополнительный импульс. В ленте «Приключения итальянцев...» было занято много итальянцев, и в их глазах мне не хотелось ронять престиж советского кинематографа[3].

  Андрій Миронов
  •  

Актор може чудово зіграти свою роль, але додому він повинен повернутися самим собою[4].

  Джулія Робертс
  •  

Боюся помилитися, але дефіцит акторів сприятиме підвищенню гонорарів по мірі того, як актори здобуватимуть популярність. Особливо після випуску фільмів та серіалів, які робитимуть їх впізнаваними. Це правильна тенденція, бо нам треба будувати систему власних зірок. Саме кінозірок, слава яких будується не на тому, що вони були відомими гравцями в КВК, телеведучими або музикантами[5].

  Пилип Іллєнко

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg