Перейти до вмісту

Юлія Саніна

Матеріал з Вікіцитат
Юлія Саніна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ю́лія Са́ніна (справжнє ім'я Ю́лія Олекса́ндрівна Бе́бко, до шлюбу — Голова́нь; 11 жовтня 1990, Київ, Україна) — українська співачка, авторка пісень, блогерка. З 2011 року — фронтвумен українського гурту The Hardkiss.

Цитати[ред.]

  •  

Зізнаюся, що дуже дивне було відчуття, ми з дівчатками це обговорювали, коли ти виходиш – і начебто все нормально, концерт, люди з прапорами. Іноді тебе відносило в минуле життя, ніби ми зараз всі поїдемо додому і це просто концерт. А потім ти починаєш розуміти, що це переселенці, ти знаходишся не в своїй країні, що ти не поїдеш зараз в свій будинок... ми проплакалися добре всі, але вийшли і налаштувалися на те, щоб зарядити всіх на перемогу. [1]про перший виступ, після початку повномасштабного вторгнення.

  •  

"Як ти?" - нове "я люблю тебе". Так починається мій кожен ранок, день і вечір з батьками, командою, друзями. Як і в кожного українця. У цих двох словах наша любов, турбота, переживання, страх. Найважливіше, щоб відповіли на дзвінок і повідомлення, лише тоді видихаєш. Місяць я не наважувалася сісти писати, мене охоплювала ненависть і лють. А потім я вирішила, що не зможу інакше пережити ці емоції, потрібно викричати цей біль. Я відчуваю, що будуть ще написані пісні про вдячність і захоплення нашою нацією в боротьбі з російськими окупантами. Пісні про кохання, про надію. А поки що - "Як ти?" [2]про пісню "Як ти?"

  •  

Стабільність руйнує мене. Мені потрібні якісь поштовхи, аби опритомніти і бути весь час у тонусі.[3]

 

Стабильность разрушает меня. Мне нужны какие-то толчки, чтоб очнуться и быть все время в тонусе.

  •  

Я багато читала в дитинстві. Книга, яка мене надихнула в музичному плані — роман «Консуело» Жорж Санд. Дівочі мрії, про музику, про співачку. Я любила читати Вербера, Акуніна, мені подобались історичні детективи. [3]

 

Я много читала в детстве. Книга, которая меня вдохновила в музыкальном плане — роман «Консуэло» Жорж Санд. Девичьи грезы, про музыку, про певицу. Я любила читать Вербера, Акунина, мне нравились исторические детективы.

  •  

Вони (українські політики зі сфери музики) зараз займаються процентним відношенням україномовної музики на радіо, але при цьому в повному занепаді концертні зали у регіонах, апаратура жахлива… Мабуть, чимось не тим займаються.[4]

 

Они сейчас занимаются процентным соотношением украиноязычной музыки на радио, но при этом в полном упадке концертные залы в регионах, аппаратура ужасная… Наверное, чем-то не тем занимаются.

Цитати з пісень[ред.]

  •  

Боже, залиш мені трохи сили
 Мій холодний розум затоплює лють і злива
 Я не просила
 Не просила “рятувати” мене кулями
 Той, хто прийшов, проросте тут
 Травою отруйною
 Поміняли мрії на приціл
 Я тримаю твою руку в своїй руці
 Наші сльози на першій шпальті
 А я знову питаю
 Мамо, як ти? [5]"Як ти?"

Примітки[ред.]