Худяков Роман Іванович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Худяков Роман Іванович
Медіафайли у Вікісховищі
Вікіпедія
Вікіпедія

Рома́н Іва́нович Худяко́в (рос. Рома́н Ива́нович Худяко́в; нар. 28 січня 1977; Тирасполь) — російський і придністровський політичний діяч. Лідер політичної партії ЛДПР Придністров'я. Депутат Державної Думи VI скликання за списком ЛДПР з 2012 р.

Цитати[ред.]

  •  

Нам варто заборонити повністю в'їзд їх акторам, актрисам, які тут заробляють гроші. Тому що ми не знаємо, куди вони потім ці гроші спрямовують. Вони можуть ці гроші направляти на війну з Донецьком і Луганськом. Ми не повинні давати можливість заробітку на території РФ. Я маю на увазі тих акторів і актрис, які ганять російський народ і РФ[1].

 

Нам стоит запретить полностью въезд их актерам, актрисам, которые здесь зарабатывают деньги. Потому что мы не знаем, куда они потом эти деньги направляют. Они могут эти деньги направлять на войну с Донецком и Луганском. Мы не должны давать возможность заработка на территории РФ. Я имею в виду тех актеров и актрис, которые хают российский народ и РФ[2].

  •  

Українська влада прекрасно розуміє, що коли приїжджає наш актор, співак або журналіст, то ми, звичайно, починаємо пояснювати людям ту правду, яка вона є. І звичайно, владі місцевій це не подобається. Влада прекрасно розуміє, що ми єдиний братський народ, і це не можна ніяк змінити[1].

 

Украинская власть прекрасно понимает, что когда приезжает наш актер, певец или журналист, то мы, конечно, начинаем разъяснять людям ту правду, какая она есть. И конечно, властям местным это не нравится. Власти прекрасно понимают, что мы единый братский народ, и это нельзя никак изменить[2]

Примітки[ред.]