Француз Віталій Йосипович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Француз Віталій Йосипович
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії

Віта́лій Йо́сипович Францу́з (нар. 5 березня 1958, Монастириська, Тернопільська область) — український політик. Голова Житомирської обласної ради у 2008—2010 та 2014—2015 роках.

Цитати[ред.]

  •  

Під час своєї минулої каденції, коли я був головою обласної ради 2008-2010 роках, у мене не висів портрет тодішнього Президента. Я вважаю, що голова облради — представник усієї громади, тому не зовсім правильно, коли в кабінетах зосереджена атрибутика однієї політичної сили. Вдома — будь-ласка[1][2].

  •  

Якщо хтось думає, що прийдуть нові люди і самі поборють корупцію, то це фантазії. З корупцією повинні боротися всі ми. Якщо хтось бере, то йому хтось дає. Я вам можу сказати, що я в своєму житті ніяких хабарів не давав і не брав. Якщо мені хтось давав, то хай вийде на Майдан і скаже. Я не знаю, в якій формі буде люстрація. Концепція опрацьовується, але важливо, аби не відбувалося так, що хтось когось поливатиме брудом, і без доказів людині доведеться щось пояснювати[2].

  •  

Тим, хто посягав на цілісність нашої держави, задумане вийшло не по зубах, так як і прикордонники, і військовослужбовці, і працівники органів внутрішніх справ поламали усі їхні плани. Хоча там ще гаряче, але держава Україна відстояна[3].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg