Ткаченко Олександр Владиславович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ткаченко Олександр Владиславович
Олександр Ткаченко.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Владисла́вович Ткаче́нко (нар. 22 січня 1966, Київ) — генеральний директор 1+1 медіа[1], український журналіст, телеведучий та продюсер.

Цитати[ред.]

  •  

Всі пам’ятають фільм «Брат», «Брат-2». Створення таких героїв, які казали «ты нам за Севастополь ответишь» спричинили нову хвилю образів, які вже потім йшли у серіалах і були направлені на те, щоб повернути «велич Росії», образи, які створювалися з ідеологічним забарвленням і це очевидно. І це продовжує бути[2].

Цитати про Ткаченка[ред.]

  •  

Говорить все правильно, але очолюваний ним канал демонструє просто величезну кількість стрічок, які їхні творці «створюють їх з використанням архетипів та образів нових героїв нової Росії, які направлені на те, щоб повернути велич Росії» і «таким продуктом фактично укладають світогляд не тільки росіян, але й українців». До таких серіалів відноситься й створений каналом Ткаченка нібито український серіал «Останній москаль», де українці зображені сільськими відсталими рагулями на тлі просунутого москаля, тобто продовжує «таку саму ідеологічну складову», традиції якої йдуть ще з радянських часів («Штепсель і Тарапунька») та знаходять себе в 95-му кварталі, «Світі навиворіт» й багатьох інших передачах плюсів[3].

  Михайло Свистович

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg