Студент

Матеріал з Вікіцитат
Студенти на Євромайдані, 26 листопада 2013.
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Студе́нт (лат. studens, родовий відмінок studentis — «ретельно працюючий», «такий, що займається») — учень вищого, у деяких країнах і середнього навчального закладу.

В Україні студент — особа, яка в установленому порядку зарахована до вищого навчального закладу та навчається за денною (очною), вечірньою або заочною, дистанційною формами навчання з метою здобуття певних освітнього й освітньо-кваліфікаційного рівнів.

Цитати[ред.]

  •  

Питання про підтримку студентів на сьогоднішній день на порядку денному не стоїть. Ви здорові, сильні і сьогодні швидше на вас надія з погляду розвитку нашої економіки і того, що ви могли себе прогодувати. — На зустрічі зі студентами Саратовської державної юридичної академії.

 

Вопрос о поддержке студентов на сегодняшний день в повестке дня не стоит. Вы здоровые, сильные и сегодня скорее на вас надежда с точки зрения развития нашей экономики и того, что вы могли себя прокормить[1].

  Ольга Голодець
  •  

Я вважаю, що студенти(-ки) завжди вчаться більше один від одного, ніж від свого професора. Вони вчаться на практиці, а не намагаючись отримати інформацію від однієї людини.

 

I feel that students always learn more from each other than they do from their professor. They learn by doing and not by trying to soak up information from one person.[2]

  Пауліна Оліверос

Примітки[ред.]