Перейти до вмісту

Економіка Російської Федерації

Матеріал з Вікіцитат
Динаміка зростання ВВП на душу населення за ПКС Росії та інших найбільших держав, утворених в результаті розпаду СРСР. Джерело: Світовий Банк.
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Економіка Росії — п'ята економіка серед країн світу за обсягом ВВП за ПКС (паритет купівельної спроможності) за даними Світового банку.

Цитати[ред.]

  •  

Широкий потік трудових мігрантів говорить про те, що економіка Росії не стоїть на місці, розвивається. Погана ж новина — те, що, по-перше, цей потік занадто великий: з 2009 року він зріс майже на 40 відсотків. І по-друге, їдуть до нас не фахівці, а, як правило, просто хороші хлопці.

 

Широкий поток трудовых мигрантов говорит о том, что экономика России не стоит на месте, развивается. Плохая же новость — то, что, во-первых, этот поток слишком велик: с 2009 года он вырос почти на 40 процентов. И во-вторых, едут к нам не специалисты, а, как правило, просто хорошие ребята[1].

  Костянтин Ромодановський
  •  

Російська економіка на шматки не порвана, як кажуть деякі наші партнери. Але й, правда, не можу сказати, що вона почувається добре. — Під час виступу в Держдумі з антикризовим планом уряду.

 

Российская экономика в клочья не порвана, как говорят некоторые наши партнеры. Но и, правда, не могу сказать, что она чувствует себя хорошо[2].

  Ігор Шувалов
  •  

Нас колись учили, що відстала країна – та, яка вивозить сировину. Тільки раніше, за Володимира Святого, вивозили пеньку і льон, а тепер вивозимо нафту. Різниці жодної.[3]

 

Нас когда-то учили, что отсталая страна – та, которая вывозит сырье. Только раньше, при Владимире Святом, вывозили пеньку и лен, а сейчас вывозим нефть. Разницы никакой.

  Олександр Городницький

Примітки[ред.]