Перейти до вмісту

Сахно Іванна Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Іванна Сахно
Стаття у Вікіпедії

Сахно Іванна Анатоліївна (англ. Ivanna Sakhno; нар. 14 листопада 1997, Київ) — українська акторка, відома своїми ролями в першому україномовному сіткомі «Леся+Рома» (2005—2008), в українській біографічній стрічці «Іван Сила» (2013), у голлівудському блокбастері «Тихоокеанський рубіж: Повстання» (2018), в голлівудській екшн-комедії «Шпигун, який мене кинув» (2018), у триллері з елементами жахів «Пік страху» («Нехай сніжить») (2020) та в мінісеріалі «Асока» (2023).

Цитати[ред.]

  •  

Батьки мені намагалися показати різнобічність світу: я займалася фігурним катанням, айкідо, математикою, та коли вони мали розмову один з одним і я була поруч – це здебільшого були розмови про знімальний процес[1].

  •  

Для мене, перш за все, це був виклик отримати досвід зйомок в екстремальних природних умовах, так само як і співпрацювати з режисером, який тільки починає свій шлях у кіно[1]. — Про знімання у трилері «Пік страху»

  •  

Розуміння, що я хочу бути частиною кіно прийшло до мене у 8-річному віці, коли вперше побачила фільм «Амелі». Інколи одна мить може перевернути свідомість, і це зі мною трапилось у 8 років[1].

  •  

Українські режисери і продакшени, на мою думку, не повинні боятись мовного бар'єра. Звісно, його відсутність робить продаж продукту дистриб'юторам у світі більш легким, але головним фокусом насамперед має бути автентичність історії, яка ще й буде дійсно цікаво подана – тоді фільм знайде свого глядача[1].

  •  

Фестивалі – це невід'ємна частина розвитку кіно та відкриття нових імен. Україна має дійсно потужний фестивальний рух, яким можна пишатись, так само як і більшістю людей, які його створюють. «Молодість» та Одеський кінофестиваль є абсолютно різними і особливими на своєму шляху у пропагуванні кіномистецтва[1].

  •  

Ця історія має абсолютно універсальний характер, оскільки відчуття страху та інстинкт самозбереження присутні людям з усіх куточків світу[1]. — Про трилер «Пік страху»

  •  

Я виросла на знімальному майданчику, але мої батьки не ставили ціллю зробити з мене актрису, тому я в дитячій академії мистецтв навчалась не на театральному факультеті. Я тоді свідомо вибрала художній[1].

Про Іванну Сахно[ред.]

  •  

Тендітна киянка походить із родини кіномитців: мати – режисер та сценарист Галина Кувівчак-Сахно, батько – оператор Анатолій Сахно. Іванна не боїться викликів у своїй кар'єрі та житті, тому впевнено підкорює Голлівуд. Так, у «Піку страху» акторці довелося не тільки зіграти емоційно насичену історію, а й витримати серйозне фізичне навантаження: зйомки на висоті 3000 метрів, вночі на лютому морозі, занурення у крижану воду – все заради мистецтва[1].

  — 24 канал

Примітки[ред.]