Ріхардс Колс

Матеріал з Вікіцитат
Ріхардс Колс
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ріхардс Колс (народився 16 грудня 1984 у Ризі) — латвійський політик, Депутат 14-го Сейму. Також обирався у попередніх скликаннях Сейму, виконував обов'язки голови Комісії у закордонних справах, представник Сейму у справах співпраці з ОЕСР. Член правління Національного об'єднання партії «Все для Латвії!», заступник голови Національного об'єднання Райвяса Дзінтараса.

Цитати[ред.]

  •  

Є тільки два варіанти: Україна виграє і Україна програє, але якщо Україна програє – навіть не хочу заглиблюватись у сценарії, які можливі у такому випадку[1].

  •  

Ми бачимо дискусії у Конгресі і шкода бачити, що провідна країна, яка завжди була маяком демократії, зараз страждає від внутрішніх розбіжностей, втрачає стратегічний фокус. Ми віримо, що США все ще можуть досягти результатів[1].

  •  

На карту поставлений наш спосіб життя. Насправді війна Росії, агресія Росії проти України – екзистенційна війна за нашу незалежність, територіальну цілісність, тому що наміри автократа Путіна дуже чіткі[1].

  •  

Нафтопереробні заводи – основний дохід Росії навіть після початку повномасштабної війни і Росія все ще отримує прибуток від продажу викопного палива і джерело підтримки для оборонної промисловості.
Атаки на цю інфраструктуру – спосіб сповільнення воєнної машини нелегального президента Путіна. Але якщо подивитись, в чому саме Захід досі зволікає. Якщо дивитись тільки на США – 60 млрд – найдешевший спосіб для США, щоб зменшити потужності російської армії[1].

  •  

Що буде якщо Україна програє? Думаю, амбіції Путіна дуже зрозумілі. Дехто каже, що країни Балтії будуть наступними. Але будьмо точнішими. Якщо ми будемо наступними, то НАТО буде також. Якщо НАТО буде наступним, то це життя американців, американських солдатів. Тож треба прокинутись і надати оборонну та фінансову допомогу[1].

Примітки[ред.]