Піонтковський Андрій Андрійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Піонтковський Андрій Андрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Андрі́йович Піонтко́вський (рос. Андрей Андреевич Пионтковский; нар. 30 червня 1940, Москва, РРФСР) — російський політолог, публіцист; математик, кандидат фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту системного аналізу РАН, член Американської математичної спілки, член партії «Яблуко».

Цитати[ред.]

  •  

Путін не задоволений результатами своєї поїздки — угода щодо України не відбулася, а Обама зайняв досить жорстку позицію. А сьогоднішнє термінове оголошення війни в Сирії показує, що Путін в роздратуванні йде на загострення з американцями, що нічого доброго йому не принесе. Він влазить у Сирію з єдиним завданням — захищати Асада та притримати його на посаді[1]. — Прокоментувавши вимогу Москви від США негайно звільнити небо Сирії, 30 вересня 2015 р.

  •  

США можуть в будь-який момент заморозити рахунки всієї вищої політичної еліти Росії, та й всі активи. Я не розумію, чому Путін лізе поперд батька в пекло і згадую слова вбитого ним Бориса Нємцова, які він сказав за день до своєї смерті українським ЗМІ: «Путін просто йо*нувся». Це і в мене єдине пояснення[1]. — 30 вересня 2015 р.

  •  

Якого х*я ти називаєш мене полковником?[2]. — 10 листопада 2022 р.

Примітки[ред.]