Перейти до вмісту

Піонтковський Андрій Андрійович

Матеріал з Вікіцитат
Піонтковський Андрій Андрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Андрі́йович Піонтко́вський (рос. Андрей Андреевич Пионтковский; нар. 30 червня 1940, Москва, РРФСР) — російський політолог, публіцист; математик, кандидат фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту системного аналізу РАН, член Американської математичної спілки, член партії «Яблуко».

Цитати[ред.]

  •  

Путін не задоволений результатами своєї поїздки — угода щодо України не відбулася, а Обама зайняв досить жорстку позицію. А сьогоднішнє термінове оголошення війни в Сирії показує, що Путін в роздратуванні йде на загострення з американцями, що нічого доброго йому не принесе. Він влазить у Сирію з єдиним завданням — захищати Асада та притримати його на посаді[1]. — Прокоментувавши вимогу Москви від США негайно звільнити небо Сирії, 30 вересня 2015 р.

  •  

США можуть в будь-який момент заморозити рахунки всієї вищої політичної еліти Росії, та й всі активи. Я не розумію, чому Путін лізе поперед батька в пекло і згадую слова вбитого ним Бориса Нємцова, які він сказав за день до своєї смерті українським ЗМІ: «Путін просто йобнувся». Це і в мене єдине пояснення[1]. — 30 вересня 2015 р.

  •  

Якого хуя ти називаєш мене полковником?[2]. — 10 листопада 2022 р.

  •  

Я стою за 84 кілометри від Мелітополя і я готовий взяти це місто, це його падіння зруйнує всю систему російської оборони і перетворить Крим, і залишки Херсонської області на величезний котел, але для цього мені потрібно: 300 танків, 700 бронетранспортерів і 600 гаубиць — 4 березня 2023 р.

  •  

Вони ж кричали: "Шойгу довбограй, Герасимов п*дар"[1]≈ 12 березня 2023 р.

  •  

Путінізм — найвища і завершальна стадія бандитського капіталізму в Росії[3].

  •  

Путін зраджує Росію з трупом Радянського Союзу[4].

  •  

Чому, коли в Україні напали на студентів, наступного дня на вулиці вийшли люди, а в Росії — ні? Тому що Україна — не Росія, а Росія — не Україна. І мені б довелося дуже довго відповідати на це запитання, але найправильнішою відповіддю буде те, що Україна кілька століть провела у складі Великого князівства Литовського, тоді як Московія була у складі Золотої Орди, що наклало дуже серйозний відбиток на психологію і того, і іншого народу. А тому і всі подібні процеси в Росії відбуваються набагато повільніше, ніж в Україні[5].

Примітки[ред.]