Перейти до вмісту

Пєсков Дмитро Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Пєсков Дмитро Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро Сергійович Пєсков (нар. 1967, Москва) — російський дипломат, прес-секретар Президента Росії Володимира Путіна.

Цитати[ред.]

 •  

Фактично президент і прем'єр-міністр в нашій країні були, образно кажучи, найбільш низькооплачуваними представниками вищої влади. — Про підвищення зарплат Володимира Путіна і Дмитра Медведєва в 2,65 рази.

 

Фактически президент и премьер-министр в нашей стране были, образно говоря, самыми низкооплачиваемыми представителями высшей власти[1].

 •  

Ми не відстежуємо промови та виступи пана Ходорковського. Він провів стільки часу у в'язниці, що втратив зв'язок з реальністю. Він не має морального права читати нам нотації.

 

Мы не отслеживаем речи и выступления господина Ходорковского. Он провел столько времени в тюрьме, что потерял связь с реальностью. Он не имеет морального права читать нам нотации[2].

 •  

Я піратську версію фільму не скачував, але скористався службовим становищем і попросив, щоб скачали, подивилися, а потім переказали. — Про фільм «Левіафан» Андрія Звягінцева.

 

Я пиратскую версию фильма не скачивал, но воспользовался служебным положением и попросил, чтобы скачали, посмотрели, а потом пересказали[3].

 •  

При всій повазі до пам'яті Бориса Нємцова в політичному плані він не представляв якоїсь загрози для чинного керівництва Росії і для Володимира Путіна.

 

При всем уважении к памяти Бориса Немцова, в политическом плане он не представлял какой-либо угрозы для действующего руководства России и для Владимира Путина[4].

 •  

Як тільки навесні з'являється сонце, як тільки починає пахнути весною, починаються загострення — комусь мариться відставка Сєчина, комусь — відставка уряду, а хтось кілька днів не бачить по телевізору президента Путіна.

 

Как только весной появляется солнце, как только начинает пахнуть весной, начинаются обострения — кому-то грезится отставка Сечина, кому-то — отставка правительства, а кто-то несколько дней не видит по телевизору президента Путина[5].

 •  

Що стосується історії з годинником — я ж не міг не одягнути на весілля подарунок дружини. Це наша особиста справа, і це нікого не хвилює. Навряд чи якось подарунки дружини чоловікові чи чоловіка дружині можуть мати відношення до антикорупційної діяльності. — Про свій годинник за 37 млн рублів.

 

Что касается истории с часами — я же не мог не одеть на свадьбу подарок жены. Это наше личное дело, и это никого не волнует. Вряд ли как-то подарки жены мужу или мужа жене могут иметь отношение к антикоррупционной деятельности[6].

 •  

Судячи з прочитаного, там особливо не розраховано на якусь відповідь. — Про відкритий лист журналіста Олега Кашина.

 

Судя по прочитанному, там особо не рассчитано на какой-то ответ[7].

 •  

Коливання курсу російської валюти викликають настороженість.

 

Колебания курса российской валюты вызывают настороженность[8].

 •  

Це далеко не обвал. — Про біржовий курс рубля, який досяг історичного мінімуму.

 

Это далеко не обвал[9].

 •  

Ми чекали більш кваліфікованих підсумків цього журналістського співтовариства. Але, по суті, дізналися не так багато нового. — Коментуючи інформацію про пов'язані з Володимиром Путіним офшори.

 

Мы ждали более квалифицированных итогов этого журналистского сообщества. Но, по сути, узнали не так много нового[10].

 •  

Це бацила путінофобії, яка вразила західне співтовариство. — Про про розслідування по офшорам (Панамські документи).

 

Это бацилла путинофобии, которая поразила западное сообщество[11][12][13].

 •  

Курс рубля людей взагалі особливо не турбує.

 

Курс рубля людей вообще особо не беспокоит[14][15][16].

 •  

Кремль ніколи не втручається в редакційну політику. — Прокоментувавши повідомлення про те, що Михайло Прохоров має намір продати холдинг РБК через тиск з боку Кремля.

 

Кремль никогда не вмешивается в редакционную политику[17][18][19].

Цитати про Пєскова[ред.]

 •  

Ніякого весілля не було. А те, що бачили люди — просто чергове свято, привід для величезного торжества. Так сказав тато, я повірила його словам. Він каже всім різні речі, я не знаю правди. — Про весілля свого батька і фігуристки Тетяни Навки в інтерв'ю телеканалу «Дождь».

 

Никакой свадьбы не было. А то, что видели люди — просто очередной праздник, повод для огромного торжества. Так сказал папа, я поверила его словам. Он говорит всем разные вещи, я не знаю правды[20].

  — Єлизавета Пєскова, дочка

Примітки[ред.]