Перейти до вмісту

Португалія

Матеріал з Вікіцитат
Прапор Португалії
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Португа́лія, офіційно Португа́льська Респу́бліка (порт. República Portuguesa) — держава на крайньому південному заході Європи. Розташована в західній частині Піренейського півострова, а також на островах Азорських і Мадейра в Атлантичному океані. Межує з Іспанією.

Цитати[ред.]

  •  

«Край землі, — з легким роздратуванням людини, змушеної пояснювати елементарні речі, говорив старший, — знаходиться в Португалії, там, де закінчується суша і починається океан... Що? Ти кому-небудь іншому розповідай про Америку, я був там тричі, і з кожним разом все більше переконувався, що її немає»[1]. — «Одна і та ж книга»

 

«Край земли, — с легким раздражением человека, вынужденного объяснять элементарные вещи, говорил старший, — находится в Португалии, там, где заканчивается суша и начинается океан… Что? Ты кому-нибудь другому рассказывай про Америку, я был там трижды, и с каждым разом все больше убеждался, что ее нет».

  Макс Фрай
  •  

Ви, можливо, пам'ятаєте, як португальці підстрелили свого короля? Ось який був товстий! Ви ж розумієте, худим король не буде[1]... — «Пригоди бравого вояка Швейка»

  Ярослав Гашек
  •  

Ти вивчав все, що повинні робити батьки: як діти дихають, як ріжуться зубки, як відлучати від грудей, я ж читала історію Португалії[1]. — «Ціна нелюбові»

  Лайонел Шрайвер
  •  

У Португалії, подяка конституції і господу богу, кожен може заробити собі на хліб; чого деяким не вистачає — так це сиру[1]. — «Реліквія»

  Жозе Марія Еса де Кейрош

Примітки[ред.]