Помста за розкол країни

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія


Кампа́нія «По́мста за розко́л краї́ни» — всеукраїнська громадянська кампанія, спрямована на недопущення прийняття законопроекту «Про засади державної мовної політики» № 9073 та на знівелювання негативних наслідків від прийнятого [закону «Про засади державної мовної політики» № 5029-VI. Полягала у пониженні рейтингів народних депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект у Верховній Раді України, а також у пониженні рейтингів та іміджу інших осіб, що своїми діями сприяли прийняттю законопроекту. Кампанія відбувається у рамках тривалішої кампанії «Займіться ділом, а не язиком!». Після прийняття законопроекту та набуття ним чинності кампанія тривала з метою недопущення подальшої участі цих політичних сил та осіб в політичному житті України та/або якнайскорішому припиненню цієї участі.[1]

Цитати[ред.]

  •  

Ми попередили, що розпочнемо кампанію. Ми попередили: ми не будемо одноклітинними амебами чи жабами, які реагують тоді, коли їх вколять. Ми не будемо піднімати зараз народ проти вас. Ми зробимо так, як на початку 2000-х. Акція «Україна без Кучми» — фактично тоді не було масштабних акцій протесту, але ми підготували народ і це призвело до Помаранчевої революції. Тому ми пішли в регіони готувати народ[2].

  Михайло Свистович
  •  

Ми попередили владу, що будемо діяти цинічно. Якщо сусід мені щось написав на дверях, а я не можу через суд притягнути до відповідальності і при цьому я знаю, що він краде електроенергію, то я напишу на нього скаргу і його оштрафують. Так і ми діємо — ми не говоримо про мову. Ми говоримо, яка погана Партія регіонів і чому не варто за неї голосувати[2].

  Михайло Свистович

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]