Перейти до вмісту

Місія Сереніті

Матеріал з Вікіцитат

Місія Сереніті (англ. Serenity) — американський науково-фантастичний фільм, знятий за мотивами серіалу Світляк. Вийшов на екрани у вересні 2005 року.

Цитати

[ред.]
  •  

Рівер: Люди не люблять, коли втручаються у їхнє життя. Ми кажемо їм що робити, що думати. Не бігай, не ходи. Ми у їхніх будинках, у їхніх головах, але ми не маємо права. Ми настирливі.
Вчителька: Ми не кажемо людям, що думати, ми просто намагаємося показати їм як думати.

 

River: People don't like to be meddled with. We tell them what to do, what to think. Don't run, don't walk. We're in their homes and in their heads and we haven't the right. We're meddlesome.
Teacher: We're not telling people what to think, we're just trying to show them how.

  •  

Інара: Що ти тут робиш?
Мел: Хіба не ти мене покликала?

 

Inara: Mal, what are you doing here!?
Mal: You invited me.

  •  

Пастор: Мені байдуже у що ти віриш. Просто вір.

 

Shepherd: I don’t care what you believe. Just believe it.

  •  

Джейн: Не можеш чинити розумно — чини правильно.

 

Jayne: ...can't do some smart, do some right.

  •  

Мел: Можна засвоїти таблиці, але підіймаючи у повітря корабель, який сама не любиш, ти коли-небудь обов'язково вилетиш із пілотського крісла. Любов утримає човен у повітрі, коли він за всіма законами має впасти. Любов зробить твій корабель рідним домом.

 

Mal: You can learn all the math in the 'verse, but you take a boat in the air that you don't love, she'll shake you off just as sure as the turn of the worlds. Love keeps her in the air when she ought to fall down. Tells you she's hurting before she keens. Makes her a home.

Джерела

[ред.]

Цитати з фільму на IMDB