Перейти до вмісту

Кудрін Олексій Леонідович

Матеріал з Вікіцитат
Кудрін Олексій Леонідович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олексі́й Леоні́дович Ку́дрін (рос. Алексей Леонидович Кудрин; нар. 12 жовтня 1960, Добеле, Латвія) — російський державний діяч, екс-заступник голови уряду Російської Федерації (2000–2004, 2007–2011), міністр фінансів Російської Федерації (2000–2011). Кандидат економічних наук, професор.

Цитати про Кудріна[ред.]

  •  

Кудрін перестав з нами вести переговори після того, як хвиля масових акцій протесту після виборів у грудні 2011 року пішла на спад. Путін тоді побачив, що розмовляти з опозицією не потрібно і сказав Кудріну: «Досить». Кудрін виконує всі вказівки Путіна і досі перебуває у його команді, як і Греф та інші псевдо-ліберали. Вони вважають, що система влади в Росії гарна, просто люди навколо Путіна зараз погані, а варто тільки, мовляв, Кудріну з Грефом знову стати біля керма, і все налагодиться.

 

Кудрин перестал с нами вести переговоры после того, как волна массовых акций протеста после выборов в декабре 2011 года пошла на убыль. Путин тогда увидел, что разговаривать с оппозицией не нужно и сказал Кудрину: «Хватит». Кудрин выполняет все указания Путина и до сих пор находится к его команде, как и Греф и другие псевдо-либералы. Они считают, что система власти в России хорошая, просто люди вокруг Путина сейчас плохие, а стоит только, мол, Кудрину с Грефом вновь встать у руля, и все наладится[1].

  Михайло Касьянов

Примітки[ред.]