Перейти до вмісту

Греф Герман Оскарович

Матеріал з Вікіцитат
Герман Оскарович Греф
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Герман Оскарович Греф (рос. Греф Герман Оскарович; нар. 8 лютого 1964, Панфілово, Павлодарська область, Казахська РСР, СРСР) — російський політик і урядовець німецького походження. Голова правління Сбербанку Росії (з 2007).

Цитати[ред.]

  •  

Росія зараз не готова до жодних реформ... Перед нами зараз стоїть найбільший виклик: зробити одну головну реформу — реформувати нашу абсолютно неефективну систему управління в країні. Як тільки ми цю реформу зробимо, ось тоді можна буде проводити всі інші.

 

Россия сейчас не готова ни к каким реформам... Перед нами сейчас стоит самый большой вызов: сделать одну главную реформу — реформировать нашу абсолютно неэффективную систему управления в стране. Как только мы эту реформу сделаем, вот тогда можно будет проводить все остальные[1]

  •  

Тому й немає, що Крим — це територія України, з точки зору міжнародного фінансового сектора і ми дотримуємося цієї позиції. Якщо говорити спрощено, то для Сбербанку Крим це не Росія[2]. — На питання, чому російського Сбербанку немає в Криму.

 

Потому и нет, что Крым — это территория Украины, с точки зрения международного финансового сектора и мы придерживаемся этой позиции. Если говорить упрощенно, то для Сбербанка Крым это не Россия.

  •  

Нафтове століття вже закінчилося. Майбутнє настало раніше, ніж ми його чекали.

 

Нефтяной век уже закончился. Будущее настало раньше, чем мы его ожидали[3]

Примітки[ред.]