Перейти до вмісту

Красноокий Вадим Станіславович

Матеріал з Вікіцитат
Красноокий Вадим Станіславович
Стаття у Вікіпедії

Вадим Станіславович Красноокий (нар. 4 березня 1974, Київ) — український співак та актор, лідер та фронтмен рок-гурту «Mad Heads».

Цитати[ред.]

  •  

Якщо ми хочемо своїх світових зірок, треба, щоб вони звучали в наших українських ефірах. Зараз, як ніколи, є суспільний запит на україномовну музику, і найбільш активна частина нашого суспільства налаштована достатньо войовничо. Тому якщо не буде прийнято закону, якщо за його невиконання не будуть позбавляти ліцензій, то ми дочекаємося того, що за це будуть позбавляти голів — тих програмних директорів, власників радіогруп, які знають тільки, як заробляти гроші, і не хочуть нічого зробити на користь Української держави[1].

  •  

Що сталося з Кримом, що сталося з Донбасом? Люди там жили і з радіо і з телебачення, які вони слухали і дивилися, але не могли зрозуміти: «В якій вони живуть країні». Тому було легко їх переконати, що вони живуть не в Україні. Якщо ми не хочемо щоб так продовжувалося, якщо ми хочемо щоб Україна була цілісною, єдиною, щоби більше було свідомих громадян — звісно ж в наших ефірах повинно звучати все українське і цьому повинна надаватися будь-яка підтримка[2].

Примітки[ред.]