Перейти до вмісту

Корнієнко Олександр Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Корнієнко Олександр Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олександр Сергійович Корнієнко (12 травня 1984, Київ) — український політик від партії «Слуга Народу», громадський діяч з неформальної освіти. Перший заступник голови Верховної Ради України з 19 жовтня 2021 року[1].

Цитати

[ред.]
  •  

"У Європі деякі політики через 2 роки понесли відповідальність за свою поведінку під час карантину.

Мені здається, що і Давид Арахамія, і Олена Шуляк, і Олександр Завітневич, коли ухвалювали це рішення, все-таки по сумі проступків дивилися. Тобто є факти якихось голосувань, є ці попередні історії. Ця репутаційна втрата з Таїландом, вона досить серйозна.

Звичайно, такі кейси як по "Велюру", могли б мати іншу реакцію, але вони мали таку реакцію, яку мали". — про покарання Миколи Тищенка після поїздки в Таїланд – Корнієнко пояснив, чому Тищенко поніс політичну відповідальність лише після поїздки у Таїланд (3 квітня 2023 року)

  •  

"Офіційної позиції партії, фракції точно щодо цього поки немає, але я думаю, що найближчим часом ми напрацюємо і повідомимо пресі, колегам. Моя особиста думка: якщо це справді вирвано з контексту і вона зможе це довести — то немає нічого кримінального, кожен обговорює свій відпочинок як вважає за потрібне...

Вона досить патріотична людина. Пройшла з нами багато виборів, але потрібно розбиратися, чи справді це було. Зрозуміти це з одного скріншоту в Telegram — дуже важко. Будемо розбиратися". — про ситуацію щодо листування депутатки Анни Колісник "Вона досить патріотична людина", — Корнієнко про "слугу", яка хотіла "звалити з країни" (1 квітня 2021 року)

  •  

" Був мікропроєкт – висунути відомих блогерів проти найбільш одіозних представників режиму БПП та спробувати перемогти… Не було квот когось… На той момент не було держзради, не було чорно-білих проблем. У 2019 році багато людей були підписані на Сашу і щиро сприймали цю інформацію". — про те, як Олександр Дубінський потрапив до Слуги народу [Олександр Корнієнко: Дубінський потрапив до Слуги народу як блогер. Не було квоти Коломойського] (20 листопада 2023 року)

  •  

"Є широкі дискусії, чи мали бути вибори 31 жовтня [2023 року]. Я підтримую позицію, що мали б. Якби не було війни… Але це перший парламент, який сидітиме овертайм. І невідомо скільки". — про можливі вибори [Олександр Корнієнко: Дубінський потрапив до Слуги народу як блогер. Не було квоти Коломойського] (20 листопада 2023 року)

  •  

"У нас грошей вистачає тільки на армію. Всі податки йдуть зараз на ЗСУ або на те, що можна. Не хотілося б доводити [до урізання соцвиплат]. Думаю, партнери не дадуть нам до такого дійти. Але працювати над ефективністю економіки теж треба… Я впевнений, ми будемо переглядати держбюджет-2024 ще десятки разів. Але треба бути готовими, що в якийсь момент ці рішення будуть ще складнішими, ще більш болючими". — про ситуацію в Україні під час війни [Олександр Корнієнко: Дубінський потрапив до Слуги народу як блогер. Не було квоти Коломойського] (20 листопада 2023 року)

  •  

"«Як нам допоможе виграти війну батальйон із 200 депутатів?... Напевно, в законі про воєнний стан і про військове зобов’язання ми можемо забрати відстрочку (для депутатів – ред.). Але я не впевнений, що Конституція це дозволить… Я не знаю, як цього досягти, але це запит на те, щоб депутати менше давали приводів їх вважати кимось поганим, цей запит точно є в суспільстві". — про ідею відправити нардепів на фронт «Як нам допоможе виграти війну батальйон із 200 депутатів?» – Корнієнко про ідею відправити нардепів на фронт (29 грудня 2023 року)

Примітки

[ред.]