Перейти до вмісту

Дубінський Олександр Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
Дубінський Олександр Анатолійович
Файл:Oleksandr Dubinskiy.jpg, Verhovna Rada 03.09.2019.jpg, НДУ 9 Дубінський Олександр Анатолійович.jpg
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Анато́лійович Дубі́нський (нар. 18 квітня 1981, Київ) — проросійський український журналіст, блогер, ведучий програми «Гроші» і керівник проекту «Українські сенсації» на телеканалі «1+1»; український політик, народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу».

Цитати Олександра Дубінського

[ред.]
 •  

Сьогоднішній форум Порошенка — був нашим шансом.
Шансом пустити туди г^з.
Якраз всі були в зборі.[1]Про форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» 29 січня 2019 року в Києві, на якому зібрались представники Блоку Петра Порошенка і тодішній президент оголосив про рішення балотуватись на другий термін.

 

А ведь сегодняшний форум Порошенко — был нашим шансом.
Шансом пустить туда г^з.
Как раз все были в сборе.

 •  

Візит Бойка в Кремль став спробою очорнити Тимошенко і представити її кандидатом Кремля.
Хоча, насправді, кандидатом Кремля є Петро Порошенко — якого РФ і намагається підтримати, організувавши цей спектакль на вищому рівні, в якому змусили взяти участь навіть прем'єр-міністра Медведєва.
Тобто, можете собі уявити, наскільки високі ставки, і як сильно в Кремлі хочуть залишити президентом мародера — Порошенка.[1]

 

Визит Бойко в Кремль стал попыткой очернить Тимошенко и представить ее кандидатом Кремля.
Хотя, на самом деле, кандидатом Кремля является Петр Порошенко - которго РФ и пытается поддержать, организовав этот спектакль на высшем уровне, в котором заставили принять участие даже премьер-министра Медведева.
То есть, можете себе представить, нсколько высоки ставки, и как сильно в Кремле хотят оставить президентом мародера — Порошенко.[2]

 •  

Як Порошенко спробує виграти вибори.
Крім адмінресурсу, вкидання і фальсифікацій, які «команда Порошенко» відкатала в першому турі, АП розглядається варіант зриву виборів.
Для цього, якщо соціологія буде несприятливою, і фальсифікації, не будуть рятувати, Порошенко може знятися з виборів і спробувати їх зірвати.[1]

 

Как Порошенко попытается выиграть выборы.
Помимо админресурса, вбросов и фальсификаций, которые «команда Порошенко» откатала в первом туре, АП рассматривается вариант срыва выборов.
Для этого, если социология будет неблагоприятной, и фальсификации не будут спасать, Порошенко может сняться с выборов и попытаться их сорвать.[3]

 •  

Кум Путіна Медведчук, його партнер Порошенко і Кремль — готують паливну кризу в Україні якраз під інавгурацію Зеленського.
Мета — викликати штучний стрибок цін на паливо, і звинуватити в цьому нового президента.
При цьому Кабмін, який повинен вирішувати цю проблему — буде її саботувати, так як прем'єр Гройсман повністю підконтрольний Порошенку.
Треба добити гнид, поки вони не добили нас.[1]

 

Кум Путина Медведчук, его партнёр Порошенко и Кремль — готовят топливный кризис в Украине как раз под инаугурацию Зеленского.
Цель — вызвать искусственный скачок цен на топливо, и обвинить в этом нового президента.
При этом Кабмин, который должен решать данную проблему — будет ее саботировать, так как премьер Гройсман полностью подконтролен Порошенко.
Надо добить гнид, пока они не добили нас.[4]

 •  

Я мав честь бути єдиним українським журналістом, проти якого подала позов до суду в.о. міністра (прости господи) охорони здоров'я Супрун. Яку я звинувачую в створенні схем з розкрадання бюджетних коштів і обкраданні пацієнтів.
При цьому, я одночасно є і єдиним українським журналістом, проти якого в суд подав агент ЦРУ.[1]
Тому що Уляна Супрун, як це не дивно, міцно пов'язана з розвідкою США.

 

Я удостоился чести быть единственным украинским журналистом, против которого подала иск в суд и.о. министра (прости господи) охраны здоровья Супрун. Которую я обвиняю в создании схем по хищению бюджетных средств и обворовывании пациентов.
При этом, я одновременно являюсь и единственным украинским журналистом, против которого в суд подал агент ЦРУ.
Потому что Ульяна Супрун, как это не удивительно, крепко связана с разведкой США.[5]

 •  

Відтепер, коли будете телефонувати «103», то не розраховуйте на візит лікарів, а розраховуйте на приїзд парамедиків, які вміють лише надавати первісну невідкладну допомогу. Їхня кваліфікація буде співставна з умінням водія автобуса — накласти бандаж, зупинити кровотечу, надати допомогу при опіках і транспортувати хворого в лікарню, якщо йому щось загрожує.[1]Про медичну реформу.

 •  

«Слава Україні!», «Героям слава!» — це вітання по суті є нацистським.[6][7][8][9][10]

Цитати про Олександра Дубінського

[ред.]
 •  

Ми з ним разом працювали в журналі Weekly.ua у 2008 році — тоді він був справді класним економічним журналістом. Але, як на мене, змінив професію. Некоректно казати, що він зараз журналіст. Він — експерт, агітатор, блогер, менеджер, продюсер — як завгодно, але не журналіст. Звісно, він заангажований — не критикує власника телеканалу, публічно відстоює його інтереси, наприклад, щодо “Приватбанку”».[1]

  — Андрій Яніцький, керівник Центру вдосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки та автор книги про історію розвитку «Приватбанку»
 •  

Очевидно, що Олександр не є незаангажованим. У нього є чітка політична і бізнесова позиція. Його блоги, дописи, статті, матеріали рясніють епітетами і характеристиками, а не фактами, що дуже віддаляє його від журналістики. Ці матеріали часто ґрунтуються на зливах, чутках і припущеннях. Це рівень його доказів.[1]

  — Федір Сидорук, медіаексперт, який аналізував матеріали українських журналістів-розслідувачів
 •  

Він прекрасний маніпулятор. Можливо, один з найкращих, які є. Авторитету серед журналістів у нього немає, і ніхто його так не називає.[1]

  — Федір Сидорук, медіаексперт

Примітки

[ред.]
 1. а б в г д е ж и к Хто такий Олександр Дубінський, з яким через фейки судиться Супрун?
 2. Как Кремль из трусов лезет, чтобы Порошенко в президенты пропихнуть
 3. Как Порошенко готовится сорвать выборы
 4. Порошенко, Медведчук и Путин готовят нам топливный кризис
 5. Как Ульяна Супрун связана с разведкой США
 6. Відомий журналіст та кандидат від «Слуги народу» назвав гасло «Слава Україні» — нацистським (відео) (18 червня 2019). Архів оригіналу за 18 червня 2019. Процитовано 20 липня 2019.
 7. «Слава Украине. Катимся к нацизму.» (відео). Володимир Ткачук. 17.06.2019
 8. Дубінський вважає, що славити Україну — це нацизм (19 червня 2019). Архів оригіналу за 20 червня 2019. Процитовано 20 липня 2019.
 9. «Прострелити ногу!» У «Слузі народу» дивно висловилися про однопартійців-українофобів (16 липня 2019). Архів оригіналу за 17 липня 2019. Процитовано 20 липня 2019. (текст і відео)
 10. Слуга народу, Голос, Кіану Рівз, Сyberpunk 2077, Balenciaga, Опоблок: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #30 (відео). Телебачення Торонто. 14.07.2019