Перейти до вмісту

Кирило (Патріарх Московський)

Матеріал з Вікіцитат
Кирило (Патріарх Московський)
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі
Цей термін має також інші значення. Див. Кирило

Патріарх Кирило (рос. Патриарх Кирилл), в миру Володимир Михайлович Гундяєв (рос. Владимир Михайлович Гундяев, нар. 20 листопада 1946, Ленінград) — єпископ Російської православної перкви, з 1 лютого 2009 року — Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської православної церкви.

Цитати[ред.]

  •  

Ваша робота над створенням цих виробів, цих прекрасних військових літаків, має пряме відношення до збереження, до заощадження наших духовних національних цінностей.

 

Ваша работа над созиданием этих изделий, этих прекрасных военных самолетов, имеет прямое отношение к сохранению, к сбережению наших духовных национальных ценностей[1].

  •  

Тому що цей чорний і страшний квадрат — справжнє відображення того, що в душі цього Малевича було.

 

Потому что этот черный и страшный квадрат — подлинное отражение того, что в душе этого Малевича было[2].

  •  

Якщо ми не хочемо, щоб віртуальна реальність стала атеїстичним явищем, ми повинні серйозно думати про те, як Церква може бути присутньою в цьому світі більш ефективно.

 

Если мы не хотим, чтобы виртуальная реальность стала атеизированным явлением, мы должны серьезно думать о том, как Церковь может присутствовать в этом мире более эффективно[3].

  •  

Антарктида — це деякий образ ідеального людства.

 

Антарктида — это некий образ идеального человечества[4].

  •  

Світ котиться в тартарари.

 

Мир катится в тартарары[5][6].

  •  

Ми знаємо, що сьогодні багато хто гине на полях міжусобної брані. Церква молиться про те, щоб брань ця закінчилася якнайшвидше, щоб якнайменше братів убили один одного в цій братовбивчій війні.[7]Про російське вторгнення в Україну (2022), 25 ВЕРЕСНЯ 2022

  •  

І водночас Церква усвідомлює, що якщо хтось, спонукуваний почуттям обов'язку, необхідністю виконати присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов'язку, то він, безсумнівно, здійснює діяння, рівносильне жертві. Він себе приносить у жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина зробила.[7]Про російське вторгнення в Україну (2022), 25 ВЕРЕСНЯ 2022

Примітки[ред.]