Заячківська Анна Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Анна Володимирівна Заячківська
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Анна Володимирівна Заячківська (нар. 12 грудня 1991 р.) — українська модель, акторка, виконавиця авторських пісень; за освітою: художник-іконописець. Переможниця конкурсів «Княгиня Прикарпаття 2012», «Княгиня Топ-модель Україна 2013» та «Міс Україна 2013».

Цитати[ред.]

  •  

Де б я не знаходилася, я намагаюся позиціонувати себе як справжня українка: розмовляю українською мовою (з іноземцями — англійською), намагаюся якнайкраще виконувати роботу і віддаватися справі на всі 100%. Це не тільки тому, що я хочу, як то кажуть, заробити всі гроші, — мені важливо, щоб наша Україна позиціонувалася у світі гідно[1].

  •  

Якщо говорити про зйомки, то по-перше — це зрозуміти, який образ потрібен. По-друге, ти маєш навчитися, справді, перевтілюватись. Адже фотографія не терпить неправдивих емоцій. По-третє, потрібно весь час вчитися та професійно «рости». Міланські фотографи дивувалися, що я з досвідом Міс Україна, можу працювати у фешн так професійно. Ці сфери — зовсім різні світи[1]! — Що важливо розуміти у модельному бізнесі.

  •  

Нам не вистачає любові один до одного, постійно відчувається якась злісна конкуренція. Хоча при потребі ми можемо один одного цінувати, поважати, бути разом. А так треба завжди, а не тільки у скруті. Ми маємо навчитися любити себе і ще дуже багато чого зрозуміти. Я не кажу, що закордоном життя ідеальне, але там набагато більше духовності[1]. — Чого не вистачає Україні, щоб стати європейською нацією.

  •  

Не пошкодувала жодного разу, адже змогла допомогти багатьом людям. Для мене було честю перев’язувати наших хлопців. Я почувалася потрібною. А в житті немає більшого щастя, ніж відчувати себе потрібною. В той же час, глобальних результатів я не бачу. Не задоволена тим, що відбувається зараз. А якщо ще відвертіше, то всередині в мене відбувається бунт. Коли бачиш, як живуть за копійки люди в нашій країні, хочеться працювати кожен день, тільки для того, щоб твоя родина жила щасливо і у достатку. Заради цього я зараз працюю закордоном[1]. — Про Євромайдан і його наслідки.

  •  

Я вже довгий час не можу їсти м’ясо та рибу — від них відчуваю певну важкість у шлунку. Але щодо овочів, фруктів та морепродуктів, — їм їх з великим задоволенням! Я б взагалі радила менше читати про дієти, а просто зрозуміти чого хоче саме твій організм. Бо навіть спорт — і той не усім підходить[1]. — Про підтримку форми.

  •  

Присутність хороших людей у моєму житті, здоров'я. Та й взагалі — щастя жити[1]. — Про щастя.

Примітки[ред.]