Жириновський Володимир Вольфович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Володимир Жириновський
Zhirinovsky 2014.jpeg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Жириновський Володимир Вольфович (нар. 1946) — російський політик єврейського походження, заступник голови Державної думи Росії, засновник та голова Ліберально-демократичної партії Росії, член Парламентської асамблеї Ради Європи.

Цитати[ред.]

  •  

Не хвилюйтеся, ви захлинетеся від наших туристів. — На зустрічі депутатів Держдуми з делегацією Криму.

 

Не волнуйтесь, вы захлебнетесь от наших туристов.[1]

  •  

Донбас — це Росія, Крим — це Росія. То Петро I дарує вподобаному воєводі поруч з Харковом місто… Що ти робиш! Харків — російське місто! Потім Сталін Донбас віддає! Хлопці, беріть! Що йому, грузину, шкода російських земель? Потім Хрущов — нате Крим! Що це таке? Що це за політика?[2]

 

Донбасс — это Россия, Крым — это Россия. То Петр I дарит понравившемуся воеводе рядом с Харьковом город… Что ты делаешь! Харьков — русский город! Потом Сталин Донбасс отдает! Ребята, берите! Что ему, грузину, жалко русские земли? Потом Хрущев — нате Крым! Что это такое? Что это за политика?

  •  

І зараз мільйони росіян повинні вчити дітей українською мовою, всі вузи переходять на українську мову… Скрізь звужується сфера російської мови! За що?! За що російський народ повинен позбавляти себе мови? Рідної культури?[2]

 

И сейчас миллионы русских должны учить детей на украинском языке, все вузы переходят на украинский язык… Везде сужается сфера русского языка! За что?! За что русский народ должен лишать себя языка? Родной культуры?

  •  

Теракти зараз йдуть в Європі, і будуть іти по всій. І нам це вигідно. Нехай вони там гинуть.[3]Про вибухи в Брюсселі (2016).

Примітки[ред.]