Перейти до вмісту

Довідка:Нові сторінки

Матеріал з Вікіцитат

Нові сторінкиспеціальна сторінка, призначена для відображення списку найновіших створених сторінок у Вікіцитатах. За допомогою цієї сторінки користувачі можуть спостерігати за створенням нових сторінок, вчасно виправляти помилки інших редакторів, запобігати актам вандалізму.

Перегляд нових сторінок[ред.]

Посилання на сторінку нових сторінок доступне з навігаційної панелі.

Посилання «Нові сторінки»

Вгорі сторінки міститься фільтр, який дозволяє вибирати сторінки для показу у списку за простором назв, користувачем, який їх створив, розміром та ін.

Спеціальна «Нові сторінки»

Запис на сторінці за замовчуванням має такі елементи:

  • 00:00, 1 січня 2018 — дата та час створення сторінки. Натиснувши на це посилання, можна переглянути, як виглядала початкова версія сторінки (навіть якщо вона була змінена після створення). Це постійне посилання на версію;
  • Назва сторінки — назва створеної сторінки. Це посилання на поточну версію сторінки (може відрізнятися від початкової, якщо сторінка була відредагована після створення);
  • [100500 байтів] — початковий розмір сторінки в байтах;
  • (опис редагування) — короткий опис редагування, який користувач може залишити, при збереженні створенні сторінки (див. «Редагування сторінок»), або який Вікіцитати додають за замовчанням при створенні сторінок. Цей елемент також може бути відсутнім.

Налаштування перегляду нових сторінок[ред.]

Базові параметри сторінки нових редагувань (кількість відображуваних редагувань, групування редагувань за назвами статей тощо) може бути змінена кожним користувачем на сторінці його конфігурації.

З самої сторінки нових редагувань доступний фіксований набір кількостей відображуваних редагувань (25, 50, 100, 250, 500), опції вимкнення/показу анонімних редагувань, фільтрація редагувань, зроблених в автоматичному режимі (роботами).

Також деякі налаштування перегляду доступні у налаштуваннях користувача у розділі «Сторінка нових редагувань».

Див. також[ред.]