Довідка:Нові редагування

Матеріал з Вікіцитат

Нові редагуванняспеціальна сторінка, призначена для відображення списку найновіших редагувань та нових статей у Вікіцитатах. За допомогою цієї сторінки користувачі можуть спостерігати за цими процесами, вчасно виправляти помилки інших редакторів, запобігати актам вандалізму, бути в курсі актуальних обговорень.

Перегляд нових редагувань[ред.]

Посилання на сторінку нових редагувань доступне з навігаційної панелі.

Посилання «Нові редагування»

Вгорі сторінки у розділі «Інші інструменти перевірки» (за замовчанням згорнутий) також містяться деякі інші корисні посилання, які можуть допомогти відстежувати зміни у Вікіцитатах. Також до нього входить Загальне оголошення, яке може містити важливі новини про поточні події чи обговорення.

Сторінка «Нові редагування»

Під розділом «Інші інструменти перевірки» є фільтр, який дозволяє відсіяти редагування для перегляду за різними параметрами.

Під ними наведений власне список змін у сторінках за обраний період часу, згрупований за датами.

Запис на сторінці за замовчуванням має такі елементи:

  • Н м б — позначки, що позначають відповідно: редагування було створенням сторінки, редагування було незначним, редагування було здійснене ботом;
  • 00:00 — час редагування;
  • (+1000), (-250) — показує обсяг змін в байтах для редагування. Збільшення розміру відображаються зеленим кольором, зменшення — червоним. Зміни більше ніж 500 байт відображаються жирним шрифтом;

Налаштування сторінки нових редагувань[ред.]

Базові параметри сторінки нових редагувань (кількість відображуваних редагувань, групування редагувань за назвами статей тощо) може бути змінена кожним користувачем на сторінці його конфігурації.

З самої сторінки нових редагувань доступний фіксований набір кількостей відображуваних редагувань (25, 50, 100, 250, 500), опції вимкнення/показу незначних редагувань, редагувань зареєстрованих користувачів (для моніторингу анонімних редагувань), фільтрація редагувань, зроблених в автоматичному режимі (роботами).

Див. також[ред.]