Перейти до вмісту

Довідка:Внесок користувача

Матеріал з Вікіцитат

Внесок користувачаспеціальна сторінка, призначена для відображення списку редагувань користувача. За допомогою цієї сторінки кожен може переглядати свій внесок, чи внесок будь-якого іншого користувача.

Важливо: якщо ви не зареєструвалися, чи не увійшли на сайт, або намагаєтеся продивитися внесок незареєстрованих користувачів, ви можете не побачити весь внесок через динамічність IP. Див. також Довідка:Реєстрація.

Перегляд внеску[ред.]

Перейти до перегляду свого внеску можна скориставшись посиланням «Внесок» згори сторінки.

Посилання «Внесок» вгорі сторінки

Одразу під заголовком сторінки розташовані посилання на особисті сторінки користувача, журнали та ін.

Під ним є фільтр, який дозволяє відсіяти редагування користувача за простором назв, часом та ін.

Сторінка «Внесок користувача»

Запис внеску за замовчуванням має такі елементи:

  • (+1000), (-250) — показує обсяг змін в байтах для вибраного редагування. Збільшення розміру відображаються зеленим кольором, зменшення — червоним. Зміни більше ніж 500 байт відображаються жирним шрифтом;
  • Н м — позначки, що позначають відповідно: редагування було створенням сторінки, редагування було незначним;
  • (опис редагування) — короткий опис редагування, який користувач може залишити, при збереженні своїх змін (див. «Редагування сторінок»). Цей елемент може бути відсутнім;
  • (поточна) — позначка, чи версія сторінки є останньою.

Внесок інших користувачів[ред.]

На сторінці внеску ви можете переглянути внесок інших користувачів. Одним з методів є вказати потрібне Ім'я користувача у відповідному полі фільтра і натиснути кнопку «Пошук»

Сторінка «Внесок користувача»

Також перейти на внесок користувача можна, перейшовши на одну зі сторінок користувача, який вас цікавить і натиснувши посилання «Внесок користувача» збоку на навігаційній панелі в розділі «Інструменти».

Іншим способом є перейти до внеску користувача — скористатися відповідним посиланням на одній зі спеціальних сторінок записів редагувань, наприклад Сторінок історії, Списку спостереження та деяких інших.

Посилання на внесок користувачів на сторінці історії

Див. також[ред.]