Довідка:Внесок користувача
Внесок користувача — спеціальна сторінка, призначена для відображення списку редагувань користувача. За допомогою цієї сторінки кожен може переглядати свій внесок, чи внесок будь-якого іншого користувача.
Важливо: якщо ви не зареєструвалися, чи не увійшли на сайт, або намагаєтеся продивитися внесок незареєстрованих користувачів, ви можете не побачити весь внесок через динамічність IP. Див. також Довідка:Реєстрація.
Перегляд внеску
[ред.]Перейти до перегляду свого внеску можна скориставшись посиланням «Внесок» згори сторінки.
Одразу під заголовком сторінки розташовані посилання на особисті сторінки користувача, журнали та ін.
Під ним є фільтр, який дозволяє відсіяти редагування користувача за простором назв, часом та ін.
Запис внеску за замовчуванням має такі елементи:
- 00:00, 1 січня 2018 — дата та час редагування. Натиснувши на це посилання, можна переглянути, як виглядала вибрана версія сторінки. Це постійне посилання на версію;
- (різн. | історія) — посилання, які дозволяють перейти відповідно до перегляду правки, або до історії сторінки;
- (+1000), (-250) — показує обсяг змін в байтах для вибраного редагування. Збільшення розміру відображаються зеленим кольором, зменшення — червоним. Зміни більше ніж 500 байт відображаються жирним шрифтом;
- Н м — позначки, що позначають відповідно: редагування було створенням сторінки, редагування було незначним;
- Назва сторінки — назва сторінки, в якій було здійснене редагування;
- (опис редагування) — короткий опис редагування, який користувач може залишити, при збереженні своїх змін (див. «Редагування сторінок»). Цей елемент може бути відсутнім;
- (поточна) — позначка, чи версія сторінки є останньою.
Внесок інших користувачів
[ред.]На сторінці внеску ви можете переглянути внесок інших користувачів. Одним з методів є вказати потрібне Ім'я користувача у відповідному полі фільтра і натиснути кнопку «Пошук»
Також перейти на внесок користувача можна, перейшовши на одну зі сторінок користувача, який вас цікавить і натиснувши посилання «Внесок користувача» збоку на навігаційній панелі в розділі «Інструменти».
Іншим способом є перейти до внеску користувача — скористатися відповідним посиланням на одній зі спеціальних сторінок записів редагувань, наприклад Сторінок історії, Списку спостереження та деяких інших.