Довідка:Сторінки обговорення

Матеріал з Вікіцитат

Сторінки обговорення в основному використовуються для обговорення змін у статтях. У кожної статті є своя дискусійна сторінка до якої веде відповідне посилання (обговорення) у верхньому рядку. Сторінки обговорення редагуються так само як і звичайні статті. З неї ви завжди можете повернутися до самої статті, клікнувши на стаття.

Та Вікіцитати не є дискусійним форумом. Сторінки обговорення повинні використовуватися тільки для обговорення редагувань статтей (питання до автора статі, коментарі та пропозиції).

Сторінка обговорення користувача[ред.]

Окрім сторінок обговорення прикріпленних до кожної статті, у кожного зареєстрованого користувача ВікіЦитат є своя дискусіна сторінка яка має на меті полегшити спілкування між користувачами проекту.

Написання нових коментарів[ред.]

На сторінках обговорення, у верхньому рядку є символ (+), який полегшує написання нових повідомлень. Також можна перейти по лінку редагувати, та для написання коментарів цим способом потрібні деякі знання з мови написання статей Вікі.

Ось деякі рекомендації написання нових повідомлень на сторінках обговорення:

  • нове повідомлення завжди пишіть над старшими, це полегшує орєнтування в дискусії.
  • Підписуйте свої коментарі. Для цього у кінці повідомлення допишіть три символи (~~~), і після збереження статті вони перетворяться на ваш нік з посилання на вашу сторінку користувача (приклад: Wokulski), якщо ви вставите чотири таких знаки (~~~~), то окрім вашого лінку на сторінці з’явиться дата і час написання (приклад: Wokulski 16:38, 9 березня 2008 (UTC)).[відповісти]

Порада: останню дію можна зробити за допомогою позначки підпису в вікні редагування.