Перейти до вмісту

Державний суверенітет

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Вікісловник
Вікісловник

Державний суверенітет — верховенство держави на своїй території і незалежність у міжнародних відносинах. Верховенство держави означає дію в межах її території тільки однієї публічної влади, яка визначає повноваження усіх державних органів і посадових осіб, а також підлеглість цій владі всього населення території. Незалежність держави в міжнародних відносинах — це її непідпорядкованість будь-якій зовнішній владі, владі інших держав.

Цитати[ред.]

  •  

Ми, як і будь-яка держава, охороняємо територію кордону — інтернет руйнує поняття кордону, поняття суверенітету. І сучасні комунікації дозволяють вторгатися в суверенні внутрішні інтереси і порушувати принципи національної безпеки.

 

Мы, как и любое государство, охраняем территорию границы — интернет разрушает понятие границы, понятие суверенитета. И современные коммуникации позволяют вторгаться в суверенные внутренние интересы и нарушать принципы национальной безопасности[1].

  Ірина Ярова
  •  

Незалежність нам потрібна і для того, щоб себе побачити.[2]

  Мераб Мамардашвілі
  •  

Незалежність, суверенітет держави напряму залежить від свободи слова: можливості відстоювати свою позицію, можливості вести перемовини, заявляти про себе і пишатися своїми людьми[3].

  Лариса Денисенко

Примітки[ред.]