Перейти до вмісту

Девід Лідінгтон

Матеріал з Вікіцитат
Девід Лідінгтон
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Девід Рой Лідінгтон (англ. David Roy Lidington; нар. 30 червня 1956, Ламбет, Лондон) — британський політик-консерватор, член Палати громад від Ейлсбері з 1992 року. З 2010 є міністром у справах Європи Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності націй Великої Британії.

Цитати

[ред.]
  •  

В першу річницю підписання мінського протоколу, як ніколи важливим є те, щоб обидві сторони реалізували тривале припинення вогню.
Протягом минулого року ми спостерігали неодноразові порушення припинення вогню і неодноразові перешкоджання роботі місії спостерігачів ОБСЄ.
Відвід важких озброєнь, який був погоджений, повинен відбуватися і спостерігачі ОБСЄ повинні мати повний і безпечний доступ для того, щоб здійснювати свою вирішальну роль[1]. — Про війну на сході України.

  •  

Росія повинна припинити надання зброї та спорядження сепаратистським силам і повинна вивести свої власні сили зі Східної України.
Без таких кроків, жахливі страждання пересічних українців, які живуть на Донбасі, будуть продовжуватися[1]. — Про війну на сході України.

  •  

Мінські угоди є не просто припиненням вогню. Вони сконструйовані для того, щоб дозволити Україні знову набути контроль над своєю територією і над кордоном. Вони вказують шлях до політичного врегулювання нинішньої кризи[1]. — Про війну на сході України.

Примітки

[ред.]