Говорова Олена Іванівна

Матеріал з Вікіцитат
Олена Говорова
Стаття у Вікіпедії

Олена Іванівна Говорова (18 вересня 1973, Ізмаїл) — українська легкоатлетка, яка спеціалізувалася у стрибках у довжину та потрійному стрибку, призерка Олімпійських ігор. Радниця керівника Офісу Президента з питань спорту.

Цитати[ред.]

  •  

А вболіваю я за кожного нашого спортсмена, оскільки знаю, скільки праці та сил потрібно вкласти, щоб показати гідний результат.
Але особливо стежу за змаганнями Олі Харлан. Ось це драматургія, скажу я вам. У її змаганнях є все: сльози, радість і фантастичні емоції[1].

  •  

Коли я стояла на п’єдесталі, хотілося обійняти весь світ. Я була щаслива і хотіла ділитися цим щастям з усіма. Я мріяла про олімпійську медаль і робила все для того, аби її вибороти. Це робота цілої команди людей, яку я змогла реалізувати в одному стрибку[1].

  •  

Мені в житті пощастило, адже у мене є унікальна можливість вчитися і працювати з Великим спортсменом, Великою людиною, олімпійським чемпіоном та президентом НОК Сергієм Назаровичем Бубкою[1].

  •  

Потрійний стрибок — це політ над землею! Це зовсім інші відчуття. Коли далекий стрибок, час завмирає[1].

  •  

Спорт — це трамплін для майбутніх успіхів та перемог у будь-якій сфері діяльності, не тільки спортивної. А олімпійські цінності (повага, дружба, досконалість тощо) є фундаментом, на якому будується філософія сучасного суспільства[1].

  •  

Україну впізнають у світі завдяки досягненням наших спортсменів. Важливо цінувати історію, знати своїх видатних земляків, пишатися тими, кому аплодував увесь світ[1].

Примітки[ред.]