Вікіцитати:Адміністратори

Матеріал з Вікіцитат

Адміністратори — користувачі, які мають права оператора (sysop).

Що може адміністратор[ред.]

  • захист сторінок - адміністратори можуть редагувати захищені сторінки і встановлювати/знімати захист сторінок від редагування. Такий захист гарантує, що користувач, який не має прав оператора, не може змінити текст сторінки.
  • Редагування сторінок в просторі назв Медіавікі, які містять повідомлення системи та інші аспекти інтерфейсу вікі.
  • вилучення сторінок - адміністратори можуть вилучати сторінки разом із усіма попередніми версіями (з журналом виправлень). Крім того, вони можуть переглядати і поновляти вилучені сторінки і журнали їх змін. Адміністратори також можуть назавжди видаляти зображення.
  • відкидання змін - адміністратори можуть швидко відкидати зміни сторінки. При перегляді журналів змін поряд з виправленнями з'являється посилання [відкинути]. Використання цього посилання повертає статтю до останньої версії, створеної іншим учасником, з коротким описом (Відкинути всі редагування до зробленого Y). Це спрощує відновлення статей після дій анонімних вандалів. Зауважте, що всі користувачі, навіть незареєстровані, можуть відкидати зміни, хоча і не так легко, як адміністратори.
  • блокування і розблокування користувачів - адміністратори можуть блокувати і розблокувати ІP адреси та зареєстрованих користувачів за їх іменем. (Див. Спеціальні:Список заблокованих IP-адрес й користувачів)
  • користувачі, які мають статус бюрократа, можуть надавати іншим учасникам права адміністратора (але не позбавляти адміністраторів цих прав).

Як стати адміністратором?[ред.]

Користувачі, які володіють статусом "бюрократ" можуть надавати іншим учасникам правами оператора (але не позбавляти операторів цих прав). Також статус адміністратора або бюрократа можуть надати стюарти з http://meta.wikimedia.org.

Правила голосування[ред.]

  • Користувач стає адміністратором, якщо набирає понад 70 % голосів «за» (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває 2 тижні.
  • За себе не можна голосувати.
  • Для позбавлення прав адміністратора треба набрати щонайменше 51 % голосів «за» позбавлення (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває 2 тижні.

Адміністратори українських Вікіцитат[ред.]

Колишні адміністратори українських Вікіцитат[ред.]

Адміністратори інтерфейсу українських Вікіцитат[ред.]

Кандидатури на адміністратора: поточні голосування[ред.]

Позбавлення прав адміністратора / Removal of access[ред.]

Кандидатури на адміністратора інтерфейсу (interface administrators): поточні голосування[ред.]

Кандидатури на бюрократа (Bureaucrats for Wikiquote): поточні голосування[ред.]

Попередні голосування, рішення щодо яких вже прийнято[ред.]

Попередні голосування

Адміністратори братніх проектів[ред.]