Відсіч

Матеріал з Вікіцитат
Активісти «Відсічі» під час Податкового майдану (Київ, 2010).
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Громадя́нський рух «Ві́дсіч» — український громадянський рух, що виник у лютому 2010 року як реакція на новоприйдешній режим Віктора Януковича та пов'язані з ним антиукраїнські та соціально-економічні деградаційні тенденції.

Цитати[ред.]

  •  

Ми не можемо повести всіх людей. Ми існуємо лише в Києві та у Львові. А щоб повести за собою народ, треба мати багато людей, і я не керівник цієї організації. У нас взагалі немає керівних посад, є тільки координатори. Широка маса народу нас не знає. Тим більш наші активісти — це студентська молодь, яка у тонкощах Податкового Кодексу не розбирається. А для того, щоб повести народ, треба компетентні в цьому питанні люди, яких у нас можна перелічити на пальцях однієї руки[1]. — Про участь «Відсічі» у Податковому майдані.

  Михайло Свистович
  •  

Ми ніколи не знаємо, за що доведеться боротися завтра. Протягом трьох років існування «Відсічі» влада підкидає нам сюрпризи у найнеочікуваніші моменти, і на них доводиться реагувати, бо за бездіяльність доведеться дорого заплатити. На цей раз влада навіть є нашим ситуативним союзником, якщо говорити про західний вектор економічного розвиту, але досі в повітрі витають законопроекти про мирні зібрання, вищу освіту та ін. На порядок денний ВР їх можуть винести в будь-який момент, і ми повинні бути готовими. Ми моніторимо ситуацію[2]!

  Дмитро Карпій

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]