Перейти до вмісту

Аун Сан Су Чжі

Матеріал з Вікіцитат
Аун Сан Су Чжі
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Аун Сан Су Чжіполітична діячка М'янми, лідерка опозиції військовій хунті, лауреатка Нобелівської премії миру (1991).

Цитати[ред.]

  •  

Я завжди говорила, що без зусиль немає надії. Надія не має значення, якщо ми не готові працювати над реалізацією наших надій і мрій, але для цього нам потрібні друзі. Нам потрібні ті, хто вірить у нас. Друзі — це ті, хто вірить у нас і хто хоче нам допомогти, чого б ми не намагалися досягти. — Промова на премії імені Сахарова за свободу думки (2013)

  •  

Дійсною мірою справедливості системи є рівень захисту, який вона гарантує найслабшим. — Виступ президента Обами та Аун Сан Су Чжі з Бірми на спільній прес-конференції в резиденції Аун Сан Су Чжі в Рангуні, Бірма, 14 листопада 2014 р.

  •  

Освіта та розширення можливостей жінок у всьому світі не може не призвести до більш турботливого, толерантного, справедливого та мирного життя для всіх. — Вступне слово на Форумі НУО щодо жінок, Пекін, Китай (1995)

  •  

Суттєвою революцією є революція духу, породжена інтелектуальною впевненістю у необхідності змін у тих психічних установках та цінностях, які формують хід розвитку нації. Революція, спрямована лише на зміну офіційної політики та інституцій з метою покращення матеріальних умов, має мало шансів на справжній успіх. — «Свобода від страху», послання про прийняття Премії Сахарова за свободу думки (1991)

  •  

Ми повинні зібратися разом і створити єдність із різноманітності, щоб доля, яку [ми] будували, буде правильною не лише зараз, а й для наступних поколінь. — Промова на премії імені Сахарова за свободу думки (2013)

  •  

Людей псує не влада, а страх. Тих, хто має владу, псує страх її втратити, а тих, хто підпорядковується владі, псує страх перед владою. — «Свобода від страху» (1991)

  •  

Ми всі повинні відповідати за себе. Я приймаю думку, що повага до себе повинна бути основою поваги до інших. Лише якщо ти поважаєш себе як людину і маєш віру в свою здатність досягти того, чого слід досягти, ти зможеш допомогти іншим. — Промова на премії імені Сахарова за свободу думки (2013)

  •  

Корінь нещасть нації слід шукати в моральних невдачах уряду. — «У пошуках демократії» (1991)

  •  

Кожна людина має в собі потенціал усвідомити істину за власною волею та зусиллями та допомогти іншим усвідомити її. Отже, людське життя безмежно дорогоцінне. — «У пошуках демократії» (1991)

Джерела[ред.]

Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою: