Перейти до вмісту

Яель Брон-Піве

Матеріал з Вікіцитат
Яель Брон-Піве
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Яель Брон-Піве (фр. Yaël Braun-Pivet; 7 грудня 1970, Нансі) — французька політикиня, з 2017 року членка партії «Вперед, Республіка!». Голова Національних зборів Франції (з 2022)[1][2].

Цитати

[ред.]
  •  

Від самого початку війни Франція непорушно стоїть пліч-о-пліч з Україною. Позиція президента Макрона, яку він нещодавно озвучив, чітка: Франція не визнає легітимності цих псевдореферендумів, для нас вони не матимуть жодних правових наслідків. Їх не визнає й міжнародна спільнота. Тут Франція стоїть на боці України, і ми розглядатимемо посилення нашої санкційної політики щодо Росії[3].

  •  

Історія свідчить, що будь-яка війна в будь-якому разі завершується переговорами. Нам потрібно повернути мир, і діалог є складовою цього процесу. Українці ж мають запам’ятати та знати, що Франція стоїть пліч-о-пліч з ними[3].

  •  

Франція зараз робить усе, аби запобігти цьому сценарію, який матиме жахливі наслідки. Дії Франції разом з іншими партнерами спрямовані на те, щоби стримати Путіна від будь-якого використання цієї зброї, і ми сподіваємося, що так і буде, що, зрештою, буде превалювати мирний шлях у розв’язанні цього конфлікту. Водночас питання ядерного озброєння залишається в компетенції виконавчої влади – президента Франції. Кінцеве рішення буде за Емманюелем Макроном[3].

  •  

Я переконана, що нам за нинішніх обставин не варто полишати зусиль, що спрямовані на пошук виходу із цієї ситуації, та невтомно продовжувати пошук мирних рішень. Я не схильна встановлювати якісь ліміти чи лінії, які обмежували б цю спроможність аж до того моменту, поки ми не досягнемо нашої цілі – відновлення миру[3].

Примітки

[ред.]