Шуров Дмитро Ігорович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до: навігація, пошук
Шуров Дмитро Ігорович
Шуров.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро Ігорович Шу́ров (нар. 1981) — український співак і музикант, лідер гурту «Pianoбой».

Цитати[ред.]

  •  

Без особистості музика б нічим не відрізнялася від тиші. Тому що це просто набір атомів, точок. А потім на цей набір накладається людина зі своїм часом, яке робить музику вже особистісною та цікавою. І тоді інші смертні зі своїми «тарганами» починають це слухати.[1]

 

Без личности музыка бы ничем не отличалась от тишины. Потому что это просто набор атомов, точек. А потом на этот набор накладывается человек со своим временем, которое делает музыку уже личностной и интересной. И тогда другие смертные со своими «тараканами» начинают это слушать.

  •  

Дуже легко керувати людиною, яка погано живе, при цьому не дуже бажає працювати над собою, а просто чекає, щоб хтось прийшов і їй сказав: так треба.[1]

  •  

Кохання – страшна річ, якщо воно щире.[2]

  •  

Всередині кожного з нас живе безмежна любов, але щоб вивільнити її, потрібен ключ - інша людина, з якою стає можливим створити новий спільний всесвіт, набагато потужніший, ніж все, на що ми здатні окремо.[3]

Уривки з інтерв'ю[ред.]

  • Що тебе лякає?
Відповідь: Особливо, нічого не лякає. Всі страхи, як правило, виявляються набагато меншими страхами при найближчому розгляді.

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]

Джерела[ред.]

  1. а б Дарья Трусова (13.10.2015). Дмитрий Шуров: "Без личности музыка ничем бы не отличалась от тишины" - РБК Украина (російською). Архів оригіналу за 3 жовтня 2017. Процитовано 3 жовтня 2017.
  2. Дмитро Шуров в гостях у Надії Матвєєвої: інтерв’ю з Pianoбой - Все буде добре (25.09.2017). Архів оригіналу за 3 жовтня 2017. Процитовано 3 жовтня 2017.
  3. "Полуничне Небо": Дмитро Шуров презентував свою найдобрішу і найромантичнішу пісню (10 жовтня 2017). Архів оригіналу за 10 жовтня 2017. Процитовано 10 жовтня 2017.


Bookmark-new.svg