Шовковський Олександр Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Олександр Шовковський
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олександр Володимирович Шовковський (нар. 1975) — український футболіст, грає на позиції воротаря. Більшість кар'єри провів у «Динамо» (Київ).

Цитати[ред.]

  •  

Людство мені взагалі не подобається. Воно більше подібне на вірус, який забруднює все і знищує все після себе.

 

Человечество мне вообще не нравится. Оно больше похоже на вирус, который загрязняет все и уничтожает все после себя.

  інтерв'ю журналу «Футбол» від 17 квітня 2014
  •  

Працювати з ним було цікаво, але неймовірно важко. Дехто подейкував, що з ним один рік іде за два. Ми жартували, що він – намісник Бога з питань футболу на Землі. Він був для нас більше, ніж просто тренером. Він був нашим футбольним Богом[1]. — Про Валерія Васильовича Лобановського//З книги «Усе у твоїх руках»

  •  

Складно повірити, але Валерій Васильович щодня підшуковував для нас якісь мотиваційні слова. Кидав для роздумів якусь фразу, аналізував дії інших команд, щоб дійти висновків, які пізніше використовував у нашій системі підготовки. Я би сказав, що це була більше система психологічної підготовки. Хоча фізичні навантаження час від часу виявлялися несумісними із любов'ю до футболу[1]. — Про Валерія Васильовича Лобановського//З книги «Усе у твоїх руках»

  •  

Чи пішов би я на війну? А у мене вибір є? Треба розуміти обставини. Можливо, зараз я можу принести більше користі тут. Але якщо будуть інші обставини, інакше будемо і дивитися на них.
Чи захищатиме Шовковський з автоматом Україну, якщо російські війська зайдуть в Україну? Так, а чому ні?[2]

Про Олександра Шовковського[ред.]

  •  

Можна не бути фанатом футболу і не відвідувати матчі, але не чути жодного разу про Олександра Шовковського, не знати, хто такий «СаШо»..., нереально. Він – перший воротар, який на чемпіонатах світу з футболу не пропустив жодного м’яча в серії післяматчевих пенальті, один з тих воротарів, які зіграли понад 100 матчів в Лізі чемпіонів[1].

  — Ольга Модіна
  •  

«СаШо» – футбольний довгожитель, який повісив рукавички на цвях аж в 41 рік. Він – легенда, яку поважають і хочуть бути схожою на нього. Тим цікавіше дізнатися, які проблеми були на шляху до звання «видатного українського воротаря» за понад 20 років футбольної кар'єри, яку боротьбу вів та з ким, як вдосконалювався[1]. — З рецензії на книгу Олександра Шовковського «Усе у твоїх руках»

  — Ольга Модіна

Примітки[ред.]