Перейти до вмісту

Харчук Роксана Борисівна

Матеріал з Вікіцитат
Роксана Харчук
Стаття у Вікіпедії

Харчук Роксана Борисівна (28 квітня 1964, м. Київ) — українська письменниця, науковець-літературознавець, педагог, перекладачка. Дочка письменника Бориса Харчука.

Цитати[ред.]

  •  

Метареальність Томаса Вулфа наштовхує на думку, що людина є джерелом і власних перемог, і власних невдач. Поразок і втрат не уникнути, повернутися до минулого, змінити його неможливо, але ангели є серед нас. Вони дають надію[1]. — «Метареальність: варіант Томаса Вулфа»

  •  

Саме метареальність Томаса Вулфа слугувала і слугує для мене ідеальним місцем сховку від пекельної дійсності, а від недавнього часу і від цифрової, що дедалі більше політизується, комерціалізується, тупішає[1]. — «Метареальність: варіант Томаса Вулфа»

  •  

Спершу метареальність, що ґрунтується на слові і на письмі, стала жертвою графоманів і фальшивих проповідників, згодом новітні технології з акцентом на візуальності витиснули її на маргінес остаточно. Тепер ми рідко задумуємося, а невдовзі, можливо, й узагалі забудемо, який це дар і яка це праця ‒ уміння писати[1]. — «Метареальність: варіант Томаса Вулфа»

  •  

Цифрова метареальність втрачає новизну і стихійність. Їй, як і всьому, до чого причетна людина, загрожує рутина, демагогія і токсичність[1]. — «Метареальність: варіант Томаса Вулфа»

Примітки[ред.]