Перейти до вмісту

Фріз Ірина Василівна

Матеріал з Вікіцитат
Ірина Василівна Фріз
Стаття у Вікіпедії
Роботи у Вікіджерелах
Медіафайли у Вікісховищі

Ірина Василівна Фріз (нар. 25 вересня 1974 року, м. Євпаторія) — українська політикиня, народний депутат України VIII та IX скликань, колишня міністерка в справах ветеранів.

Про російсько-українську війну[ред.]

  •  

 Я не уявляю, чому влада продовжує наполягати на односторонньому відведенні наших військових. Одностороннє відведення восени просто в чисте поле… Це абсолютно непродумана ні стратегічно, ні тактично лінія поведінки нової влади, і вона має зрозуміти, що в подібний спосіб ми реально здаємо наші території[1].
 

  •  

Ми говоримо про необхідність зупинитися і зважити на думку активних громадян, які розуміють, що таке війна, які втрачали своїх друзів, побратимів, рідних, які знають, яку ціну Україна впродовж 6 років заплатила за свою незалежність. Ми будемо виборювати свою незалежність, щоб Україна залишалася вільною, незалежною і суверенною державою[1].

  •  

Є величезна різниця між постачанням зброї терористам та сепаратистам та постачанням зброї офіційним державним установам. Росія вже три роки надає зброю російсько-окупаційним силам на Донбасі. Втім, вона засуджує надання зброї суверенній Україні[2].

Про російську пропаганду[ред.]

  •  

В Росії не існують ЗМІ, там має дозвіл на функціонування в інформ-просторі виключно путінська машина пропаганди та її сателіти, які розносять інформаційну отруту з подачі Кремля[3].

Примітки[ред.]