Перейти до вмісту

Тетяна Коробова

Матеріал з Вікіцитат
Тетяна Коробова

Тетяна Коробова — українська журналістка, публіцист, №30 у рейтингу журналу "Фокус" "100 найвпливовіших жінок України" 2007 року.

Як журналіст почала працювали на кримському радіо і телебаченні, згодом власкор у Криму «Київських відомостей», стала популярною як автор критичних публікацій про президента автономії Юрія Мєшкова та організовані злочинні угруповання Криму. Згодом журналіст у газеті «День», де головним об'єктом її критики став Президент Леонід Кучма. Була кореспондентом газети "Грані", яка підтримувала Олександра Мороза. Після Помаранчевої революції вона почала співпрацювати з Інтернет-виданням "Обозреватель" та "Дурдом". Після перемоги Януковича на виборах залишила Україну.

Цитати

[ред.]
  •  

Він потонув у ополонці Історії, незважаючи на те, що був Риба за гороскопом і гівно, як людина[1]про Віктора Ющенка, 07.09.2009

 

Он утонул в проруби Истории, несмотря на то, что был Рыба по гороскопу и говно, как человек.

  •  

Крута опозиціонерка - насправді "гучномовець" адміністрації Президента, який виконує в Україні роль російського Жириновського (як стверджують наклепники!) на персональній ставці. Роль проста: кажи, що завгодно, але дій "правильно", не засмучуючи головного тата, а підриваючи, навпаки, його ворогів.[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

Крутая оппозиционерка - на самом деле "громкоговоритель" администрации Президента, исполняющий в Украине роль российского Жириновского (как утверждают клеветники!) на персональной ставке. Роль-то простая: говори, что угодно, но действуй "правильно", не огорчая главного папу, а подрывая, наоборот, его врагов.

  •  

Петро Симоненко, на думку Банкової, недостатньо "красивий і яскравий" для виконання ролі "страшилки" у передвиборчій сценарії "а ля рюс" - "реформатор проти червоної загрози". Наталія Вітренко з її "урановими копальнями" та Володимиром Марченком набагато більш вражаюча. І потім найкращі політологи та соціологи раптом почали нам розповідати, що вона єдина здатна перемогти Кучму у другому турі із 33 відсотками.[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

Петр Симоненко, по мнению Банковой, недостаточно "красив и ярок" для исполнения роли "страшилки" в предвыборной сценарии "а ля рюс" - "реформатор против красной угрозы". Наталия Витренко с ее "урановыми рудниками" и Владимиром Марченко гораздо более впечатляюща. И потом лучшие политологи и социологи вдруг стали нам рассказывать, что она единиственная способна победить Кучму во втором туре с 33 процентами.

  •  

Звісно, повірити в те, що третина населення країни, бачачи по телевізору, як наша Наташа б'є депутата, покладеного на підлогу кулаками Марченка, і при цьому біжить не викликати санітарів, а навпаки, голосувати за прогресивний соціалізм - неможливо.[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

Конечно, поверить в то, что треть населения страны, видя по телевизору, как наша Наташа лупит депутата, уложеного на пол кулаками Марченко, и при этом бежит не вызывать санитаров, а, наоборот, голосовать за прогрессивный социализм - невозможно.

  •  

У справу пішов покращений варіант: довести саме Наталію Вітренко до другого туру, виставити її проти Кучми - з упевненістю, що зрештою спрацює страх перед тим, що Вітренко з Марченком прийдуть до управління країною, і тоді всі, в тому числі й різноманітні ліві, дружно проголосують за Кучму[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

В дело пошел улучшенный вариант: довести именно Наталию Витренко до второго тура, выставить ее против Кучмы - с уверенностью, что в конечном итоге сработает страх перед тем, что Витренко с Марченко придут к управлению страной, и тогда все, в том числе и разнообразные левые, дружно проголосуют за Кучму.

  •  

У країні за президента Вітренко буде моторошно і весело, але не довго.[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

В стране при президенте Витренко будет жутко и весело, но не долго.

  •  

Дострокові вибори президента, мабуть, будуть навесні?.. Наталіє Михайлівно, дай Боже здоров'я, остаточно поставить крапку у суперечках, чи здатна українська земля народжувати власних "ньютонів" у спідниці... Але, швидше за все, радість і тріумф нашої Наташі ми в повному обсязі не побачимо, оскільки "настільки буйних" на Банковій таки мало.[2]про Наталію Вітренко, 21 серпня 1999 року, газета "День"

 

Досрочные выборы президента, видимо, будут весной?.. Наталия Михайловна, дай Бог здоровья, окончательно поставит точку в спорах, способна ли украинская земля рождать собственных "ньютонов" в юбке... Но, скорее всего, радость и триумф нашей Наташи мы в полном объеме не увидим, поскольку "настолько буйных" на Банковой все-таки мало.

Про Тетяну Коробову

[ред.]
  •  

Суд вважає, що твердження, зроблені у статті, які містили такі вислови, як "второй Юрик для бедных Йориков, или украинская модификация Лебедя", "наша и ваша Наташа", "страшилка", "громкоговоритель Администрации Президента, исполняющий роль Жириновского в Украине", є оціночними судженнями, використаними в ході політичної риторики, і не підлягають доведенню... Суд вважає, що публікації містили критику двох політиків, яка була викладена жорсткою, полемічною, саркастичною мовою. Немає сумніву, що для позивачів вони були образливими і навіть шокуючими, Проте, обираючи свою професію, вони залишили себе відкритими для суворої критики і пильного нагляду; це той тягар, який політики мають прийняти в демократичному суспільстві[2]Рішення Європейського суду з прав людини від 29 березня 2005 року по скарзі Наталі Вітренко на статтю Тетяни Коробової "Другий Юрік для бідних Йориків, чи Українська модифікація Лебедя?", 21 серпня 1999 року, газета "День"

  Європейський суд з прав людини

Примітки

[ред.]
  1. А мы с лопатой! Тетяна Коробова, Дурдом, 07.09.2009
  2. а б в г д е ж Справа "Українська Прес-Група" проти України" (Заява N 72713/01) Рішення Європейського суду з прав людини. Страсбург, 29 березня 2005 року