Перейти до вмісту

Сенченко Костянтин Володимирович

Матеріал з Вікіцитат

Костянтин Володимирович Сенченко (рос. Константин Владимирович Сенченко, нар. 10 листопада 1968, Красноярськ, СРСР) — російський політик і бізнесмен, депутат міськради Красноярська, президент мережі гіпермаркетів «Армада»[1].

Цитати

[ред.]
  •  

Рамзан, ти ганьба Росії. Ти дискредитував все, що можна. Ти дискредитував звання Академіка, оскільки маючи 3 класи освіти, носиш звання, яке носили найбільші розуми Росії. Ти поставив себе в один ряд з Ломоносовим, Менделєєвим, Ландау та іншими великими. У мене 3 вищі освіти і ці дипломи дісталися мені з великими труднощами й мені соромно, якщо у нас такі Академіки.
Ти дискредитував звання Героя Росії. Я пам'ятаю ті часи коли ми тут в Красноярську збирали допомогу нашим хлопцям, які їхали воювати в Чечню. Ти тоді бігав по горах і вбивав наших хлопців. Вони тепер лежать у землі, а ти герой Росії.
Ти дискредитував посаду глави регіону, коли став відбирати у бюджетників частину зарплати і переводити ці гроші в приватний фонд. Чечня на 90% живе на дотації з Москви, а Москва забирає ці гроші у нас, сибіряків. І нам не шкода коли ці гроші йдуть на зарплати вчителям і лікарям. Але коли ти відбираєш у бюджетників гроші і будуєш собі палаци, то це вже за межею добра і зла.
Так що йди ти подалі, академік і герой, і не заважай нормальним, чесним, працьовитим людям облаштовувати свою улюблену Росію[2][3][4].

 

Рамзан, ты позор России. Ты дискредитировал все, что можно. Ты дискредитировал звание Академика, так как имея 3 класса образования, носишь звание, которое носили величайшие умы России. Ты поставил себя в один ряд с Ломоносовым, Менделеевым, Ландау и другими великими. У меня 3 высших образования, и эти дипломы достались мне с большим трудом и мне стыдно когда у нас такие Академики.
Ты дискредитировал звания Героя России. Я помню те времена когда мы здесь в Красноярске собирали помощь нашим парням, которые ехали воевать в Чечню. Ты тогда бегал по горам и убивал наших ребят. Они теперь лежат в земле, а ты герой России.
Ты дискредитировал должность главы региона, когда стал отбирать у бюджетников часть зарплаты и переводить эти деньги в частный фонд. Чечня на 90% живёт на дотации из Москвы, а Москва забирает эти деньги у нас сибиряков. И нам не жалко когда эти деньги идут на зарплаты учителям и врачам. Но когда ты отбираешь у бюджетников деньги и строишь себе дворцы, то это уже за гранью добра и зла.
Так, что иди ты подальше академик и герой и не мешай нормальным, честным, работящим людям обустраивать свою любимую Россию[5][6][7][8][9][10].

Примітки

[ред.]