Перейти до вмісту

Рогозін Дмитро Олегович

Матеріал з Вікіцитат
Рогозін Дмитро Олегович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро́ Оле́гович Рого́зін (рос. Рогозин Дмитрий Олегович; нар. 21 грудня 1963, Москва, РРФСР) — російський політик, колишній представник Росії в НАТО, колишній депутат Держдуми Росії. З грудня 2011 — заступник голови уряду Російської Федерації, відповідальний за військово-промисловий комплекс.

Цитати[ред.]

  •  

400-метровий астероїд загрожує підірвати Землю... Ну ось і надмета для вітчизняної космонавтики.

 

400-метровый астероид грозит взорвать Землю... Ну вот и сверхцель для отечественной космонавтики[1].

  •  

Вважаю, що гандбол обійшли увагою, незаслужено. Йому необхідна увага і адміністративна підтримка, яку я постараюся організувати. Всі повинні грати в гандбол.

 

Считаю, что гандбол обошли вниманием, незаслуженно. Ему необходимо внимание и административная поддержка, которую я постараюсь организовать. Все должны играть в гандбол[2].

  •  

При такому розкладі в керівництві підприємств нічого дивуватися настільки високій аварійності. Космічні начальники давно перебували у своєму «космосі». Сподіваюся, що сила «правової гравітації» приведе їх туди, де вони мають бути. — Про причини високої аварійності російської космічної сфери.

 

При таком разложении в руководстве предприятий нечего удивляться столь высокой аварийности. Космические начальники давно пребывали в своем «космосе». Надеюсь, что сила «правовой гравитации» приведет их туда, где им должно быть[3].

  •  

Від мертвого осла вуха отримаєш, дефективний! — У відповідь на повідомлення, яке з'явилося в ЗМІ про те, що країни Балтії збираються вимагати від Росії компенсацію за «радянський окупаційний період».

 

От мёртвого осла уши получишь, дефективный[4]!

Примітки[ред.]