Перейти до вмісту

Гандбол

Матеріал з Вікіцитат
Гандбольний матч між командами «Галичанка», Львів, Україна та «Наіса Ніс», Сербія.
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Гандбол (дан. håndbold, англ. handball від англ. hand — рука і англ. ball — м'яч, ручний м'яч) — командна спортивна гра, олімпійський вид спорту. В гандбол грають на спеціальному полі (переважно в залі) між двома командами по сім спортсменів у кожній (раніше по 11); перемогу дає перевага у кількості забитих м'ячів (голів). Тривалість гри — 2 тайми по 30 хвилин.

Цитати[ред.]

  •  

Вважаю, що гандбол обійшли увагою, незаслужено. Йому необхідна увага і адміністративна підтримка, яку я постараюся організувати. Всі повинні грати в гандбол.

 

Считаю, что гандбол обошли вниманием, незаслуженно. Ему необходимо внимание и административная поддержка, которую я постараюсь организовать. Все должны играть в гандбол[1].

  Рогозін Дмитро Олегович
  •  

Ми сповідували технічний гандбол із глибоким тактичним змістом. Глядачі приходили дивитися на нього як на виставу. Зараз гра пішла суто силова. Особливо у чоловіків. Закинути м’яч, притиснувши опонента, а не перехитрувавши його. Це головне. Команди комплектуються відповідно. Шукають атлетів зі зростом вище ніж два метри.

 

Мы исповедовали технический гандбол с глубоким тактическим содержанием. Зрители приходили смотреть на него как на спектакль. Сейчас игра пошла чисто силовая. Особенно у мужчин. Забросить мяч, придавив оппонента, а не перехитрив его. Это главное. Команды комплектуются соответственно. Ищут атлетов с ростом выше двух метров[2].

  Турчина Зінаїда Михайлівна

Примітки[ред.]

  1. Esquire. Цитата дня. 19/08/2014.
  2. Интервью с Турчиной // Газета по-українськи — № 316, 26.02.2007.