Перейти до вмісту

Південна Америка

Матеріал з Вікіцитат
Південна Америка
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Півде́нна Аме́рика (ісп. América del Sur, Sudamérica, Suramérica, порт. América do Sul, англ. South America, нід. Zuid-Amerika, фр. Amérique du Sud, гуар. Ñembyamérika, кеч. Urin Awya Yala, Urin Amerika) — південний континент в Америці, розташований в Західній і Південній (частково і в Північній півкулі) півкулях планети Земля. Омивається на заході водами Тихого океану, на сході — Атлантичного. З півночі межує Панамським перешийком з Північною Америкою.

Цитати[ред.]

  •  

До провидців в Південній Америці ставляться дуже серйозно, з ними радяться у всіх справах. До речі, я дізнався, що в Нью-Йорку дуже модно радитися з психоаналітиком перед одруженням, зміною роботи або при переїзді. У кожному суспільстві свої оракули[1]. — «Дивна подорож містера Долдрі»

  Марк Леві
  •  

Любов — вона як Південна Америка. Не можна довіряти туристичним буклетам. Треба туди з'їздити і погуляти там самому[2]. — «Хлопчик, який впав на Землю»

  Кеті Летт
  •  

Як це не дивно, але на нашій планеті є всього два місця, де жорстокість робить тебе популярним. По-перше, це та область Південної Америки, де живуть яномамо, і, по-друге, закрита приватна школа[2]. — «Жорстокі люди»

  Дірк Віттенборн
  •  

Для європейців Південна Америка — це чоловік з вусами, гітарою і револьвером[2]. — «Полковнику ніхто не пише»

  Габрієль Гарсія Маркес

Примітки[ред.]